Problem oko grupe clanova...

Started by scrolllock, April 02, 2010, 07:06:26 AM

Previous topic - Next topic

scrolllock

Kako da kad obicnog clana  unapredim u Urednika , ta grupa ima posebnu boju (zelenu) i ne zasniva se na porukama  i taj clan tj. njegovo ime dobije tu zelenu boju i prestane da mu pise onaj  stari rang npr. pocetnik ili redovan clan vec mu samo pise ime zelenim slovima i ispod toga urednik.Hvala unapred na pomoci

Dzonny

Ako misliš na klasičnog lokalnog moderatora, onda udješ u boards, i na modify podesiš korisnika koji će biti moderator u tom forumu.

scrolllock

znam ja da postavim clanove  za urednika ali kako da izmenim da im korisnicko ime bude one boje koju sam stavio za tu grupu i da ima ispod korisnickog imena pise urednik a ne pocetni clan...

Rudulan Strakar

Admin Panel=>Postavke trenutne teme=>Sakriti nazive grupa zasnovanih na broju postova za grupisane clanove

Strikiraj to i onda nece prikazivati to "pocetnik" ili "redovan clan", ako taj clan ima primarnu grupu.

A boju ako si podesio, trebalo bi da mu se nick oboja cim mu postavis tu primarnu grupu.

@ Urednik je specificna grupa i samo u boardovima u koje uredjuje ce mu pisati da je urednik, ovo gore vazi za ostale grupe.

Mareike

To sam i ja hteo kod sebe da sredim.
ali nazalost "Postavke trenutne teme" se kod mene nemoze naci (ja koristim SMF 1.1.11)

Mozes li ti ili neko drugito bolje objasiti?
RapidBelgrade i ako znaš rešenje nemoj se javljati jer ti si za mene prepametan.

Rudulan Strakar

Ako ti je na hrvatskom SMF, onda pise "Postavke trenutne teme", ako je srpski, onda samo "Trenutna tema", a engleski "Current theme".

scrolllock

ja ne mogu da nadjem uopste tu opciju moze pomoc

▓▒RapidBelgrade▒▓




My working day begins with awakening drink coffee and then steal all day...

scrolllock

uradio sam to ali me boja imena zeza i da ne pricam sta sam uadio recicu samo sta hocu: zelim da administrator npr. ima crvenu boju imena znaci da cvenim slovima pise koisnicko ime administratora  kako to da postignem?

▓▒RapidBelgrade▒▓

#9
pa kad otvaras grupu jel imas da stavis sifru boje ?

ako nemas instaliraj ovaj mod i to je to....
http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=111



My working day begins with awakening drink coffee and then steal all day...

scrolllock

imam da stavim sifru boje za ovo:Boju u spisku prisutnih i on mi samo oboji u tu boju i pokaze na statistici ko je tu ali meni treba kad postuju da im svugde ime bude te boje

Mareike

Quote from: Rudulan Strakar on April 02, 2010, 04:46:29 PM
Ako ti je na hrvatskom SMF, onda pise "Postavke trenutne teme", ako je srpski, onda samo "Trenutna tema", a engleski "Current theme".

Puno ti hvala volim ljude sto su taki i nepametuju, bilo je do toga zato sto je na srpskome, ovo nije logicno na srpskome, trebalo bi isto "Postavke trenutne teme" ili "Uredjaj trenutne teme" ali to je druga prica  ::)

Hvala ti puno majstore
RapidBelgrade i ako znaš rešenje nemoj se javljati jer ti si za mene prepametan.

Madzgo

ja imam problem, jedan clan me moli da mu stavim ime zelenim slovima. inace je global moderator.
ja sam napravio jos jednu grupu clanova, i stavio iste dozvole kao i za globala, ali kad u podesavanja upisem 'green', nista se ne desi.
a u grupu gdje su ostali globali pise 'blue' i boja je naravno plava.

sta da upisem umjesto 'green'? ili treba neki kod da se doda? :)

manix

probaj  #4C8B2A ili #8BC76B ili #A9E289

to sam skinu sa online slicice ovde na forumu :p

inace, sto se tice moderatora. Ako ste nekome dodelili da bude moderator u nekom forumu njemu ce pisati da je moderato ali samo u tom forumu na ostalim mestima bice mu isto kao obican clan, samo global moderator ce biti svugde prikazan kao global moderator... znaci to vazi za boje i broj zvezdica ...

Madzgo

znaci ipak treba po kodovima.. hvala :)

rocknroller

ne nego umjesto green napišeš kod boje. znači taraba# i šest brojeva

http://html-color-codes.com/

Madzgo

pa to, po kodovima. HTML kodovima.

Madzgo

ne pomaze. ostaje mu ime crnom bojom

kucao sam ovo:
#339933
to je zelena
ali nista :/

rocknroller

jel ti se promijenila boja u admin panelu pod membergroups za tu grupu, ili ni tamo?

Madzgo

tamo su mi sve inace crne.... ako mislis na ono sto se otvori cim stisnem 'membergroups' (ili grupe clanova u mom slucaju)

Advertisement: