News:

Want to get involved in developing SMF, then why not lend a hand on our github!

Main Menu

Dział dla gości

Started by Zdzichu, April 22, 2010, 06:32:23 PM

Previous topic - Next topic

Zdzichu

Witam,

mam pytanko... jak utworzyć dział, widoczny tylko dla gości a jednoczesnie aby nie byly wyswietlane statystyki, liczbe osób online i ostatnio zarejestrowaną osobę. Gdy otwieram widoczność
forum dla gosci, otwieraja sie rowniez osoby online których nie mogę wył.

Proszę o odpowiedz.

Zdzichu

I czy jest opcja utworzenia działy, do którego będzie się wchodziło poprzez link, a nie bedzie widoczny przy stronie glownej logowania.

A bedzie otwarty dział dla gości oczywiscie

flapjack

wszystko jest możliwe

jedna z metod to użycie dwóch różnych templatek dla różnych grup (goście: theme1, użytklownicy: theme2, etc) i odpowiednia modyfikacja jednego z nich

Zdzichu

tylko ja jakiś tępy jestem bo nei widziałem takiej opcji.

Zdzichu

Przydałby się również mod, który bedzie widoczny na zewnątrz(dla gości) (np taki kontakt) i będzie tworzył posta w jakimś temacie... Myślicie że jest takie coś?

Zdzichu

Może wytłumacze o co chodzi. Potrzebuje moda lub coś takiego, który umieści dział lub własnie zakładke kontaktową widoczną dla gości, w której będzie widoczny temat ale odpowiedzi gości będą dla nich nie widoczne. Tak wiem, mam pare stron z modami ale przeszukałem i nie mogę nic takiego znaleźć. Tzn jest coś podobnego, np hideTopicReplies_1.5.zip (bo tylko to działa na RC3. Ale ma jeden błąd, przy odpowiedzi widać podgląd osób które coś napisały.

flapjack

wiesz, byłoby mi nieco wygodniej gdybyś zamiast narzekać na rc3 podał jakiej wersji używasz sam.

Quote from: Zdzichu on April 23, 2010, 12:32:33 PM
Może wytłumacze o co chodzi. Potrzebuje moda lub coś takiego, który umieści dział lub własnie zakładke kontaktową widoczną dla gości, w której będzie widoczny temat ale odpowiedzi gości będą dla nich nie widoczne. Tak wiem, mam pare stron z modami ale przeszukałem i nie mogę nic takiego znaleźć. Tzn jest coś podobnego, np hideTopicReplies_1.5.zip (bo tylko to działa na RC3. Ale ma jeden błąd, przy odpowiedzi widać podgląd osób które coś napisały.
nie za bardzo rozumiem sens twojej prośby, bo co to za problem się wylogować, żeby (już jako gość) zobaczyć odpowiedzi ukryte przed zalogowanymi
czy chodzi ci tylko o to, żeby to goście nie widzieli postów?
jeśli chodzi tylko o kontakt, to do tego też jest pare  modów. nie za bardzo ogarniam sens twojej prośby, może wytłumacz jeszcze raz o co tak naprawdę chodzi

Nik-a

To wszystko jest w ustawieniach forum. Sama tak niedawno ustawiłam

Może ci się spodobać: The Stytlish tube - Zdrowie i Uroda

Adrek

Ale proszę nie odkopywać tak starych wątków.
Polskie wsparcie SMF na simplemachines.org

the simplest solution is most likely the right one

Advertisement: