Problem u error logu

Started by Cola-Coca, April 26, 2010, 09:39:05 AM

Previous topic - Next topic

Cola-Coca

Dobar dan svima.
Desio mi se odjednom da su se pojavile greske u error logu i to uvjek u redu : 369

Evo stavit cu vam ovde greske jednu po jednu :


8: Undefined index: bksmf_english
File: /home/crowarez/public_html/Themes/default/languages/SPortalAdmin.english.php (main_above sub template - eval?)
Line: 369




8: Undefined index: bksmf_english
File: /home/crowarez/public_html/Themes/default/languages/ThankYou.english.php (main_above sub template - eval?)
Line: 369



8: Undefined index: bksmf_english
File: /home/crowarez/public_html/Themes/default/MessageIndex.template.php (main_above sub template - eval?)
Line: 369



8: Undefined index: bksmf_english
File: /home/crowarez/public_html/Themes/default/BoardIndex.template.php (main_above sub template - eval?)
Line: 369



8: Undefined index: bksmf_english
File: /home/crowarez/public_html/Themes/default/languages/ModSettings.english.php (main_above sub template - eval?)
Line: 369



8: Undefined index: bksmf_english
File: /home/crowarez/public_html/Themes/default/ManageBoards.template.php (main_above sub template - eval?)
Line: 369


Izbrisao sam jih sve ali se  skupu na brzinu .  Kako da ovo sredim ?





I LOVE SMF

Cola-Coca

Solved !!!

Evo pa ako nekom bude trebalo pa da ima rjesenje ovde.
Nisam mogao doznat odakle mi dolazi Error iz kojeg fajla.

Onda sam instalirao ovaj mod :
http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=2054

I preko njega sam vidio gdje je cjeli problem, Index.Template.php i gresku sam ispravio u tom redu.

Pozzz !
I LOVE SMF

rocknroller

U opisu moda stoji ovo:

Note also for bigger board users: if you're using a cache such as XCache, disabling template eval() will give you a performance boost.


Kako znam koji cache koristi forum?

Bob Marley

Iz samog tvog pitanja vidim da nisi naleteo do sada u admin panelu na tu opciju njeno startno podesavanje je OFF, a istu opciju mozes naci (makar je tako kod mene na 1.1.11) u Admin panelu - Podešavanje - Podešavanja servera - Keširanje.

Founder 2008

Quote from: rocknroller on April 27, 2010, 01:00:04 PM
U opisu moda stoji ovo:

Note also for bigger board users: if you're using a cache such as XCache, disabling template eval() will give you a performance boost.

Kako znam koji cache koristi forum?
A šta ti je u error logu?

rocknroller

Quote from: Bob Marley on April 27, 2010, 07:33:34 PM
Iz samog tvog pitanja vidim da nisi naleteo do sada u admin panelu na tu opciju njeno startno podesavanje je OFF, a istu opciju mozes naci (makar je tako kod mene na 1.1.11) u Admin panelu - Podešavanje - Podešavanja servera - Keširanje.

ma da vidio sam to tamo u admin panelu, ali stoji samo level 1 caching. I sada imam opciju za promjeniti na level 2 ili 3 ali piše da nije preporučljivo dirati.


Čarobnjak, Ništa samo sam znatiželjan.

Founder 2008

Nemoj da stavljaš na 2 i 3.  :)

rocknroller


Advertisement: