Nov prozor sa smajlijima?

Started by Cvek, April 28, 2010, 04:57:59 PM

Previous topic - Next topic

Cvek

Kako da pored osnovnih smajlija koje imam da ubacim opciju da kad se klikne na nju da mi otvori prozor sa jos smajlija?
Imam defaul temu.
NPR. imam 20 smajlija koji se pojave kad se kuca post e sad bih pored njih da mi stoji opcija >jos< i kad se klikne na tu opcoju >jos< da se otvori prozor sa novim smajlijima

Skipper.

Kad ubacujes smajlije imas mogucnost da namestis lokaciju smajlija. Tebi su svi smajliji u formi za slanje. Ti treba samo da im stavis da budu u iskacucem prozoru
It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

Cvek

#2
kako da namestim ?
Ponovio si ono sto sam ja napisao. Znam ja sta mi treba al ne znam kako da namestim.

Skipper.

Idi u admin panel/smajliji i slike poruka/pronadji odgovarajuci smajli pa idi na izmeni/imas polje lokacija i tu stavi iskacuci prozor
It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

Cvek

Zahvaljujem. Namestio sam.
Jel moze nekako da umesto [more] pise pored smajlija nesto drugo ili da ubacim neku sliku?

Dzonny

Pa izmeni tekst predpostavljam da je u jeziku koji koristiš....

Cvek

Ako mislis na Modifications.english.php nema tamo nista sto se tice ovoga.

Dzonny

Post.english.php
$txt['more_smileys'] = 'more';

Cvek

Jao da  ;D

Ja gledao u Post.template.php :D
Namestio.

Advertisement: