News:

Want to get involved in developing SMF, then why not lend a hand on our github!

Main Menu

Dodati vise kluba u omiljene Smf forum

Started by rakicko, April 26, 2010, 05:18:08 PM

Previous topic - Next topic

rakicko

Zanima me ,instalirao sam neku temu i sad ima odredjeni broj klubova,veci deo turci pa kako da zamenim ili dodam nove?

rocknroller


Cola-Coca

Quote from: rakicko on April 26, 2010, 05:18:08 PM
Zanima me ,instalirao sam neku temu i sad ima odredjeni broj klubova,veci deo turci pa kako da zamenim ili dodam nove?

Koji klubovi su u pitanju ? Koja tema je u pitanju ? Sto te tocno zanima ?

Ostavi link od sajta u profilu ili u potpisu pa da vidimo o cemu je rjec tocno. Budi detaljniji.
I LOVE SMF

rakicko

forum sam adovao u profilu,ali morate da se registujete i tu cete videti koliko omiljenih timova mozete da izaberete!

Bob Marley


rakicko

ne razumem pa jel postoji ta mogucnos da ima vise klubova?

rakicko

Kako bi vam pojasnio pogledaj sliku.pa zeleo bi da tu ima veci izbor ili makar da zamenim ovo,naravno ovde ide i grb,i da dodam na kraju other/

Dzonny


Bob Marley

Mi smo inace forum koji je specijalizovan sa smf tematiku tj. Simple Machines Football :D lol

rakicko

Da bira se ,a za ispod poruku :p.Pa jel moze neko da pomogne

Dzonny

Pa instliran je neki mod za to? Custom profile? Vidi kako su dodata ta polja, pa tako dodaj jos polja koja hoces...

Cola-Coca

A brate nemos bit toliko kratak kad imas neki proble. U potpunosti tvoje pitanje je jako kratko. Htjeo bi da sredis
to a skrt si za objasnit ili ti se neda objasnit. Objasni ljudima (napisi) koji mod imas o cemu se radi u detalje , a ne da mi ovde iz tebe izvlacimo malo pomalo da bi doznali o cemu se radi tocno.
I LOVE SMF

rakicko


rocknroller


Bob Marley

Ja ovog admina ne razumem :D Veceras cu da koljem koksku i da da gledam u jadac ako budem slucajno video sta imas od modova instalirano i sta ti konkretno treba, mozda ti pomognem :D

rakicko

Evo ti sve detaljno,
SMF Package   SMF 1.1.11   SMF 1.1.11
Sources   1.1.9   1.1.9
Default Templates   1.1.9   1.1.9
Language Files   1.1.9   1.1.9
Current Templates   1.1.2   1.1.2
tema avci predator
kad se neko registruje ima u profilu da bire omiljeni  klub ili ti favorite club vidi na gornjoj slici,pa meni treba da tu listu prosirim,dodam vise imena i grbova Jel razumes sad?

Dzonny

Da li koristiš module neke ili ne?
Da li imaš custom profile field mod?

Cola-Coca

Opet nista nisi objasnio. Opet trebamo da izvlacimo iz tebe. Pa napisi koju temu koristis (default ili coustm), Napisi koje Modove imas Instalirane? Koliko sam od ovih informacija siromasnih od tebe razumjeo radi se o nekom modu.

Napisi kako se zove mod?
Isto tako si zatvorio za Goste forum 100% i sad meni ti se neda regat bezveze pa si mogao da stavis jednog
demo usera.

Naprimjer, Username: Demo   Sifra: Demo

Poz!
I LOVE SMF

rakicko

ajd sa cu da ti stavim demo,pa od modova za to nisam insalirao nista jer ne znam koji treba nije default tema nego avci predator!!napisao sam

rakicko


Advertisement: