News:

SMF 2.1.4 has been released! Take it for a spin! Read more.

Main Menu

Polska wersja językowa AjaxChat Integration

Started by proemo, April 29, 2010, 12:56:02 PM

Previous topic - Next topic

proemo

Witam

Szukałem już na różnych forach a także i tutaj polskiej wersji AjaxChat Integration http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=1319
mianowicie mam też taki problem gdy instaluje go i wejdę w opcje forum pokazują się dodatkowe pola do zaznaczenia lecz obok nich nic nie ma ( nic nie pisze ) gdy zaznaczę je SB pokazuje się lecz nigdzie nie można go skonfigurować tu też moje pytanie co jest tego przyczyna
Używam SMF 1.1.11 a styl to Dark Light MC Project by SMF Arabic

Jeżeli polecacie jakiś inny SB pod tą wersje to z chęcią zobaczę ;)

Z góry dziękuje za odpowiedz


proemo

Szczerze mówiąc jestem amatorem i zbytnio się na tym nie znam więc za bardzo ci nie powiem chyba ze powiesz co i gdzie mam sprawdzić to zobaczę i napiszę

flapjack

problem taki występuje, jeśli dany mod nie ma odpowiedniej wersji językowej. są dwie polskie wersje językowe ISO i UTF, każda z nich ma swój plik z tłumaczeniami, odpowiednio:
Themes/default/languages/Modifications.polish.php oraz
Themes/default/languages/Modifications.polish-utf8.php

dobrze napisany mod powinien dokonać aktualizacji obu tych plików. porównaj oba te pliki i znajdź te linijki, którymi się różnią, a następnie uzupełnij nimi plik w których ich nie ma. pamiętaj, żeby używać narzędzia które rozpoznaje typy kodowania, jak np. Notepad++

proemo

znalazłem plik Themes/default/languages/Modifications.polish-utf8.php ale nie mam nigdzie Themes/default/languages/Modifications.polish.php więc co musiał bym zrobić ??


Advertisement: