News:

Bored?  Looking to kill some time?  Want to chat with other SMF users?  Join us in IRC chat or Discord

Main Menu

Przekierowanie /index.php na domene

Started by cygii, September 01, 2009, 09:22:56 AM

Previous topic - Next topic

cygii

Witam, troche sie juz mecze z tym. Moj SMF znajduje sie pod adresem .jakasdomena.pl/index.php a chce miec pod hxxp:jakasdomena.pl [nonactive]. Jak to zrobic?
Mam zainstalowane pretty url i wszystko dziala oprocz strony glownej. probowalem juz roznych mozliwosci w .htaccess, ma ktos gotowe rozwiazanie ?

Duch

Musisz poprosić administratora serwera o zmianę ustawień lub wstawić plik index.html z przekierowaniem napisanym w javascript.
Simple Machines Forum <- nieoficjalne polskie wsparcie

Nie pomagam poza forum!

Pshemko

Wystarczy edytować 98 linię w pliku Quertystring.php.
Plik znajduje się w katalogu Sources.

art.4

Quote from: Pshemko on February 28, 2010, 12:25:20 PM
Wystarczy edytować 98 linię w pliku Quertystring.php.
Plik znajduje się w katalogu Sources.

I to się nazywa konkretna odpowiedź, też tego szukałem.

impreza

Fajne, a ma to wpływ na pozycjonowanie?
Portal ToTemat.pl - treści w postaci artykułów i filmów tematycznych.

impreza

nie jest to dobre rozwiązanie - biała strona w wylogowaniu się jest zawsze gdy usunie się index.php w lini kodu.
Portal ToTemat.pl - treści w postaci artykułów i filmów tematycznych.

art.4

Quote from: tomeh on April 16, 2010, 10:42:21 AM
nie jest to dobre rozwiązanie - biała strona w wylogowaniu się jest zawsze gdy usunie się index.php w lini kodu.

Właśnie takie coś mam za każdym razem jak otwieram stronę. Natomiast po przeładowaniu jest ok

impreza

I tka będziesz miał i czy slesza zostawisz czy też nie to się nie zimni. Myślałem na początku że to sprawa cokies ale nie, po prostu nie da się bez index.php - a więc musi zostać aby forum dobrze działało.
Portal ToTemat.pl - treści w postaci artykułów i filmów tematycznych.

Advertisement: