Problem z Karma Description Mod

Started by impreza, May 21, 2010, 06:11:19 PM

Previous topic - Next topic

impreza

Mam jeszcze pytanie co do tego.

Jak stosuje ten  kod to w wszystkich postach mam dostępną opcje wstawiania karmy ujemnej (nawet swoich). Jak wyłączę karmę całkowicie to nadal pozostaje ten element zmieniania karmy.

Czy da się to jakoś zrobić tak aby nie było tych - w moich postach oraz aby w przypadku wyłączenia karmy także znikała ta możliwość wstawiania ujemnych?

Mój kod to :

// Is this user allowed to modify this member's karma?
            if ($message['member']['karma']['allow'])
                echo '
                                <a href="', $scripturl, '?action=modifykarma;sa=applaud;uid=', $message['member']['id'], ';topic=', $context['current_topic'], '.' . $context['start'], ';m=', $message['id'], ';sesc=', $context['session_id'], '">', $modSettings['karmaApplaudLabel'], '</a>';
                if ($context['user']['is_admin'])
                    echo '
                                <a href="', $scripturl, '?action=modifykarma;sa=smite;uid=', $message['member']['id'], ';topic=', $context['current_topic'], '.', $context['start'], ';m=', $message['id'], ';sesc=', $context['session_id'], '">', $modSettings['karmaSmiteLabel'], '</a><br />';


Używam tego moda do Karmy http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=192 (!Karma Description Mod)

I sprawa 2:

Jak jakiegoś usunę użytkownika z forum to wywala mi błąd takiego typu jak niżej na fotce. Czyli jak w jakimś temacie ktoś napisał jako gość to tyle ile jest postów na stronę gościa tyle błędów w raportach błędów.

Nie wiem co może być przyczyną i jak to naprawić. Proszę o pomoc

Linia 492 to:   if ($message['member']['karma']['allow'])

Portal ToTemat.pl - treści w postaci artykułów i filmów tematycznych.

Advertisement: