News:

SMF 2.1.4 has been released! Take it for a spin! Read more.

Main Menu

Help!!!

Started by Venera, December 02, 2010, 06:53:32 AM

Previous topic - Next topic

Venera

Imam forum 1.1.11
Na protalu sam namestila pregled naboljih postera meseca. To sam uradila u novembru. Za mesec novembar "pregled najboljih postera meseca" je radio tačno, ali 1. decembra nije uspeo da ukapira da je novi mesec, pa nastavlja da broji od dana kad je block napravljen. Obrišem skroz blok. Napravim ponovo, ne vredi, opet nastavlja da broji od 1.novembra. Zna li neko gde i kako to da ispravim.

Oprostite što sam malo opširna i unapred hvala onome ko mi odgovori.
(Samo malo detaljnije, molim vas, nisam baš neki stručnjak)

Venera

htedoh reći "na portalu", a "na protalu"  :)

Dzonny

Pozdrav.

Da li ti je vreme na forumu podešeno kako treba, tj da li tvoj forum uopšte "kapira" da je decembar?
Možemo li da vidimo link do foruma?
Elem, preporučio bih ti da uradiš update, pošto je izašla 1.1.12 verzija.

Venera

Evo linikić, pogledajte. Podešeno je vreme, kalendar radi kako treba.

www.venerinsan.com

Dzonny

uredu.
Koji si kod ili modul koristila za prikazivanje tih najaktivnijih članova?
Probaj da uradiš recount forum totals and statistics iz admin panela, mainteance.

Venera

#5
SimplePortal 2.3.2

Ovo je portal koji je instaliran, nemam poseban modul za to.

Uradila sve što si napisao, ali ne reaguje. Poznaje dnevni pregled, nedeljni, i ukuno, samo ne kači da je sada decembar iako kalendar radi ispravno...

Dzonny

2.3.3 je poslednja verzija SP-a,
Siguran sam da u bazi, u tabeli simple portala možeš naći i vrednost za ovaj block i tu promeniti podatak sa novembra na decembar, ali svakako da postoji problem pošto bi to samo trebalo da se desi.
E sad, da li je to neki bug, ili je to rešeno u novoj verziji, ili ti imaš neki pogrešno postavljen kod, to ne znam, a pritom ne koristim SP.

Najbolje bi bilo, ako znaš engleski, da pitaš u support temi šta da radiš.

Venera

Hvala ti, probaću...

Hajde da pitam ovde da ne otvaramo hiljadu tema za svaku sitnicu. Koji mod treba da instaliram na forum verizija 1.1.12 da bi mi automatski slao pozdravni pp admina novoregistrovanom članu?

Hvala i sve najbolje.

Advertisement: