News:

Bored?  Looking to kill some time?  Want to chat with other SMF users?  Join us in IRC chat or Discord

Main Menu

Logiranje usera sa druge stranice

Started by Nemo_ZG, June 03, 2010, 02:12:02 PM

Previous topic - Next topic

Nemo_ZG

Pozdrav svima,

imam jedan problem, pa se nadam da će  mi netko pmoći ili
uputiti u nekom smjeru, stvar je sljedeća:

Imam instaliran SMF 2.0 RC3 forum, te imam još jednu svoju zasebnu stranicu, na kojoj bi omogućio
logiranje usera koji su se registrirali na forumu. Našao sam tablicu sa userima i passwordima, ali
vidim da su passwordi enkriptirani. Da li je moguće izvesti logiranje sa druge stranice? Gledao sam nešto sa SSI.php fajlom?

Dzonny

Pozdrav.

Da li koristiš neki cms sistem sa koga želiš da se korisnici loguju ili je to custom stranica?
Pogledaj fajl ssi_examples.php (učitaj stranicu www.tvojforum.com/ssi_examples.php) i pogledaj primere upotrebe ssi funkcije. Pomoću te funkcije možeš postići prikazivanje polja za logovanje, ako to želiš da uradiš.
U pravu si za passworde, kriptovani su, tako da do njih nećeš lako doći.

Nemo_ZG

Tnx na odgovoru..

To je custom stranica, na kojoj je nekakav popis, gdje korisnici mogu komentirati sadržaj tog
popisa. Imam već napravljen login koji radi, ali bi htio da se registrirani korisnici sa foruma
mogu tamo prijaviti, da ne moram usere prebacivati u svoju tablicu iz tablice sa foruma.
Ok, pogledat ću malo SSI, hvala..

Advertisement: