Pomoc

Started by _MaX_PaYnE_, June 06, 2010, 06:00:10 AM

Previous topic - Next topic

_MaX_PaYnE_

Momci nznm kako da rjesim ovo ali imam problem... Dakle instalirao sam MOD activity bar i preveo ga na nase jezike i kad sam uplodovao nisam mogao uci na forum ovako mi izgleda... www.ludi-grad.org/forum

Masterd

U kojim fileovima si ga preveo?

_MaX_PaYnE_

Quote from: Masterd on June 06, 2010, 06:08:33 AM
U kojim fileovima si ga preveo?
install1.1.x - XML Documents

Masterd

Loš potez. Trebao si ga prevesti nakon instalacije.

_MaX_PaYnE_

pa kako sad da sredim ovo???

Masterd

Je li imaš backup?

_MaX_PaYnE_

Quote from: Masterd on June 06, 2010, 06:33:50 AM
Je li imaš backup?
nisam radio u posljednih 2 mjeseca nikako  ;) , ali naravno moze se drugacije rjesiti 100% ali ocito da niti ja niti ti to ne znamo, ali ja znam ko zna  ;)   Nikola javi see

Masterd

Onda moraš deinstalirati mod, ali ručno.

_MaX_PaYnE_

Quote from: Masterd on June 06, 2010, 06:43:31 AM
Onda moraš deinstalirati mod, ali ručno.
ali kako gdje se nalazi???  :D

Masterd

Pogledaš kako se ručno instalira i napraviš obrnut proces.

manix

Quote from: _MaX_PaYnE_ on June 06, 2010, 06:39:24 AM
Quote from: Masterd on June 06, 2010, 06:33:50 AM
Je li imaš backup?
nisam radio u posljednih 2 mjeseca nikako  ;) , ali naravno moze se drugacije rjesiti 100% ali ocito da niti ja niti ti to ne znamo, ali ja znam ko zna  ;)   Nikola javi see
nadam se da imas pristup FTP-u
ako imas ides u folder Package/backups i u njemu bi trebalo da imas backup fajlova koji su izmenjeni prilikom instalacije modova... videces u naslovima fajlova koji se tamo nalaze ima ime moda - nadjes faj sa imenom moda koji je napravio problem, skines taj fajl, raspakujes ga negde na kompu i onda uploadujes te fajlove preko FTP-a

manix

a mogao bi da 'okasis' ovde taj moda sa tim izmenama sto si pravio... mozda moze da se vidi gde si napravio gresku pa sam da izmenimo taj fajl

Masterd

Da, postoji i ta mogućnost, ali se nisam odmah sjetio.

_MaX_PaYnE_

Quote from: manix on June 06, 2010, 06:57:23 AM
a mogao bi da 'okasis' ovde taj moda sa tim izmenama sto si pravio... mozda moze da se vidi gde si napravio gresku pa sam da izmenimo taj fajl
http://www.2shared.com/file/rJhRZD9C/Activitybar_1012.html

Aj manix care i ti to znas, imas me ja msm na msn da ti dam pas od cpanela, pa da vidis ti to, i prije si mi sredjivao nesto ako se sjecas  ;)

Skipper.

Ja kad instaliram bilo koji mod prvo odem na parse i vidim gde pravi izmene u fajlovima i uradim njihov backup, editujem šta treba, sačuvam to na drugo mesto i upload-ujem. Ako nešto krene po zlu uvek imam backup tih fajlova i vratim forum za pola minuta u prvobitno stanje. Moj ti je predlog da i ti to radiš.
It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

▓▒RapidBelgrade▒▓

#15
koja je verzija smf-a?   i koju temu koristis?

zakaci ovde Display.template.php  i  Profile.template.php  iz TVOJE TEME !!!!!!! 




My working day begins with awakening drink coffee and then steal all day...

manix

Quote from: _MaX_PaYnE_ on June 06, 2010, 07:04:26 AM
Quote from: manix on June 06, 2010, 06:57:23 AM
a mogao bi da 'okasis' ovde taj moda sa tim izmenama sto si pravio... mozda moze da se vidi gde si napravio gresku pa sam da izmenimo taj fajl
http://www.2shared.com/file/rJhRZD9C/Activitybar_1012.html


Aj manix care i ti to znas, imas me ja msm na msn da ti dam pas od cpanela, pa da vidis ti to, i prije si mi sredjivao nesto ako se sjecas  ;)
secam se :)
a ovo sto si postavio ja ne mogu da skinem, uvek se otvara reklama...

Masterd

Quote from: manix on June 06, 2010, 04:53:20 PM
a ovo sto si postavio ja ne mogu da skinem, uvek se otvara reklama...

Meni se skine bez problema.

Quote from: RapidBelgrade on June 06, 2010, 09:06:48 AM
koja je verzija smf-a?   i koju temu koristis?

Piše ti u trećem postu.

Kažem ti, deinstaliraj ručno. Imaš nedozvoljene znakove u tom XML fileu. Naravno da je sve pošlo po krivu.


_MaX_PaYnE_

Quote from: Masterd on June 07, 2010, 05:40:20 AM
Kažem ti, deinstaliraj ručno. Imaš nedozvoljene znakove u tom XML fileu. Naravno da je sve pošlo po krivu.
Bi ja ali problem je sto ne znam.... Manix aj kad budes mogao javi mi samo na PP da ti sendam pass od cpanela da mi ti to sredis, ili masterd ako si i ti dobar mogu i tebi  ;)

manix

pa ne znam, ja svaki put kada kliknem na link za dovnload samo se otvori novi prozor sa bitefight.xx

Advertisement: