Okvir oko custom field polja

Started by Skipper., June 05, 2010, 10:08:15 AM

Previous topic - Next topic

Skipper.


Kako namestiti da ove informacije koje se nalaze u custom field polju budu oivičene ovim pravougaonikom?
Kod mene na forumu piše samo tekst i nema ovoga okvira.
Verzija foruma 1.1.11 i custom tema.
It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

Cola-Coca

Quote from: Skipper_gm on June 05, 2010, 10:08:15 AM

Kako namestiti da ove informacije koje se nalaze u custom field polju budu oivičene ovim pravougaonikom?
Kod mene na forumu piše samo tekst i nema ovoga okvira.
Verzija foruma 1.1.11 i custom tema.

pogledaj kod mene pa mi reci dali na to mislis ?
I LOVE SMF

Skipper.

It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

Cola-Coca

Quote from: Skipper_gm on June 05, 2010, 10:39:29 AM
Da, da. Na to sam mislio.

to je jedan mod neznam kako se zove ali je mod. potrazi po modovima.
I LOVE SMF


Skipper.

Probao sam i radi samo moram dodati za još par nekih polja koja nisu navedena u ovom tutu i videti gde mi pravi problem oko broja postova jer sad dobijem dve kolone sa brojem postova.
Sutra ću da se zamaram sa tim i ukoliko sve rešim stavljam temu da je rešena, do tada neka je ovako.
It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

Griwas

Quote from: Masterd on June 05, 2010, 12:17:27 PM
Probaj ovo [nofollow].

ja sam sve to uradio u display.template kako piše
a da li treba još negde nešto ? (jer mi je isto i sad ) :S

Skipper.

Treba da dodaš i kodove u style.css tvoje teme. Piše ti to na početku tutorijala.
Edit: tema solved, hvala na pomoći.
It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

Griwas

hvala, samo još nemogu da nadjem ovaj code što trebam izmenit pa da bude centrirano ?

Skipper.

Samo dodaj u kod koji ide u style.css još jedan red i radiće ti. Tako sam ja uradio.
text-align:center;
It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

Advertisement: