News:

Bored?  Looking to kill some time?  Want to chat with other SMF users?  Join us in IRC chat or Discord

Main Menu

Informacije o posteru u kucicama

Started by Weite13, July 27, 2010, 11:12:58 AM

Previous topic - Next topic

Weite13

Pozz svima.
Zanima me kako na smf 2.0rc3 verziji napravim ovo


znaci da mi avatar, user name i to sve budu kao u malim kucicama.
Znam da na verziji 1.1.11 trebam display.template.php editat ali sta trebam radit na 2.0rc3 ?
Editam temu MysticJade

Awwwwww Cute

UndertakerZA

   

Weite13

hvala, ali ja u index.css nemam

#quickReplyOptions #warning
{
   border: none;
   text-align: left;
   margin: 0;
   width: 25%;
}


:S

Awwwwww Cute

Skipper.

It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

Weite13

Quote from: Skipper_gm on July 27, 2010, 12:07:37 PM
Imaš mod za tvoju verziju foruma.
Klik

nece :S instaliram i nista, iso sam onak sam install i onda je sve bijelo, kako da napravim po tutu sta je dao UndertakerZA

Awwwwww Cute

Skipper.

Ako koristiš custom temu onda moraš ručno da instaliraš. Mada kod nekih tema je moguće i standardno to odraditi iz AP. Meni je to uspelo na test forumu i custom temi.
It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

Masterd

Quote from: Weite13 on July 27, 2010, 11:44:59 AM
hvala, ali ja u index.css nemam

Da, znam. namjerno sam stavio kod za beta verziju SMF- a 2.0.

Weite13

hvala svima :D ali ja nekuzim ovaj 2.0 je pre kompliciran za mene 1.1.x je laksi

Awwwwww Cute

Cola-Coca

I LOVE SMF

BBC

Quote from: Weite13 on July 27, 2010, 11:12:58 AM
Pozz svima.
Zanima me kako na smf 2.0rc3 verziji napravim ovo


znaci da mi avatar, user name i to sve budu kao u malim kucicama.
Znam da na verziji 1.1.11 trebam display.template.php editat ali sta trebam radit na 2.0rc3 ?
Editam temu MysticJade

Instaliraj Firebug za Firefox i traži classes.
Sa par klikova sam našao classes koji tebi trebaju. Stars...avatar...postcount...gender...profile....itd.

I u CSS file samo dodaješ border kakav želiš, možeš i hover, neku drugu pozadinu. Napravi backup CSS datoteke i igraj se malo. Za ostalo vidi na Google.

Advertisement: