AjaxChat Integration na forum 1.1.11

Started by Maxion7, July 08, 2010, 01:08:00 PM

Previous topic - Next topic

manix

znas sta,ili deinstaliraj mod pa ga o5 instaliraj ili jednostavno sr prevod ubaci eng fajl

Maxion7

Quotesr prevod ubaci eng fajl

ne razumijem ovo, mozes pojasniti.. ;) ?

manix

Quote from: Nemanja on July 10, 2010, 07:10:57 PM
Quotesr prevod ubaci eng fajl

ne razumijem ovo, mozes pojasniti.. ;) ?
pa ako ti vec ocitava samo Shout.english.php onda prekopiraj prevog iz Shout.serbian_latin-utf8.php u Shout.english.php

Maxion7

Ma nemam koristi od toga, jer ako prekopiram, meni opet forum mora biti na engleskom, a to mi ne odgovara..

manix

Quote from: manix on July 10, 2010, 08:38:27 PM
Quote from: Nemanja on July 10, 2010, 07:10:57 PM
Quotesr prevod ubaci eng fajl

ne razumijem ovo, mozes pojasniti.. ;) ?
pa ako ti vec ocitava samo Shout.english.php onda prekopiraj prevog iz Shout.serbian_latin-utf8.php u Shout.english.php
cekaj, onda te nisam razumeo... Znaci ako stavis forum na srpski onda se ne ucita chat ili sta konkretno - sta ne radi?

A druga stvar, taj fajl sto si napravio za srpski, kako si ga zapravo napravio? Samo si iskopirao englesti, preimenovao i izmenio prevod?

Maxion7

Kada stavim forum na srpski jednostavno poruke ne prikazuje, a kada prebacim onda na engleski pokaze i to sta sam pisao dok je bilo na srpskom.. Znaci stvar je da ne prikazuje poruke kada je DEFAULT LANGUAGES : Serbian Latin...
Da, upravo tako sam ga napravio... Engleski fajl kopirao, preimenovao ga i izmjenio prevod.. :)

manix

Quote from: Maxion7 on July 11, 2010, 02:04:49 PM
Kada stavim forum na srpski jednostavno poruke ne prikazuje, a kada prebacim onda na engleski pokaze i to sta sam pisao dok je bilo na srpskom.. Znaci stvar je da ne prikazuje poruke kada je DEFAULT LANGUAGES : Serbian Latin...
Da, upravo tako sam ga napravio... Engleski fajl kopirao, preimenovao ga i izmjenio prevod.. :)
A da li si izmenio encoding tog fajla da bude UTF-8 ???
ako nisi to moze da bude problem oko ucitavanja jezika

Maxion7

Nije bilo, upravo sam to uradio i opet nista..

▓▒RapidBelgrade▒▓

a da ti lepo taj chat deinstall pa ubaci drugi....  sta se patis...
to ti 1h posla i resio si problem.... 



My working day begins with awakening drink coffee and then steal all day...

Maxion7

Da, razmisljao sam... ali koji drugi, msm da je ovaj AjaxChat najbolji... Jos sam ubacio i smajlije i BBC kodove, jer sam mislio da ovo nije veliki problem, da ce neko imati rjesenje...

Maxion7

Evo maloprije sam ubacio i hrvatski jezik, da vidim moze li, sve sa uradio i na njemu i isto nece.. ne znam gdje pravim gresku... Kao da mi nece ucita datotetku Shout.serbian_latin-utf8.php...

mladja037

po mom misljenj mozda je problem u encodingu jer si prekopirao iz english ISO-8859-1 na srb.lat UTF-8......ja sam tu imao problema...msm nepaznja

Maxion7

To je vec manix rekao, prebacio sam na utf-8.. ali nije pomoglo..

Maxion7

Ako niko ne zna kako da ovo rijesim, mozete mi bar predloziti neki drugi chat? :)

▓▒RapidBelgrade▒▓

http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=1295

Vidi kod mene kako izgleda i dal ti odgovara....
veoma je lak za instalaciju i radi extra



My working day begins with awakening drink coffee and then steal all day...

Maxion7

Tako sam i uradio, i zadovoljan sam sa chatom.. ;) Jedino me sada na srpskom zeza onaj verifikacioni kod, nezz kako to da rijesim.. :/

Advertisement: