Highslide Image Viewer linkovanje slika

Started by UndertakerZA, July 13, 2010, 02:32:32 AM

Previous topic - Next topic

UndertakerZA

Problem se sastoji u sledecem i ujedno bih zamolio,ako neko ima ideju za resenje, da mi pomogne.

Sa obicnim slikama je sve uredu , ali kada hocu da linkujem neku sliku, koja je cak i manja (113 x 90) od velicine koju sam u admin panelu odredio za resajz slike (640 x 400) , na nju ne moze da se klikne, jer pocinje da radi "ono" kao da hoce da je poveca.



Dakle to se desava samo kada linkujem sliku, dok sa slikom iste velicine  (113 x 90) koja nije linkovana , je sve kako treba.
Evo slike sta se desava


Ovako sam postavio linkovanu sliku
[url=http://custom.simplemachines.org/themes/index.php?lemma=2226][IMG]http://i27.tinypic.com/j5jbjo.gif[/img][/url]

Verzija Highslide Image Viewer je 1.0. Probao sam sve ostale verzije , i sa svima posle instalacije forum nestane , izadje samo bela , prazna strana. Posle deinstalacije te verzije , je sve OK. Probao sam i rucno ubacivanje kodova , ali je stvar ista.
Sada samo hoce da radi verzija 1.0 i ni jedna druga.

Verzija foruma je 1.1.11
Od modova imam instalirane ove:
1.YouTube BBCode 2.5.1
2.Member Color Link 3.0.7
3.Enhanced Quick Reply Box 2.0.2
4.MSN Icons v2.0
5.SMF 1.0.19 / 1.1.11 Update 1.0
6.Global Announcements 1.0
7.Anti Bot: Are You Human/Bot? 2.3
8.blinkbbc 1.0
9.Popular icons under signature 2.0
10.Karma Buttons 1.1
11.Default Avatar 1.1.1
12.Tidy Child Boards 1.3
13.New Style Message Icon 1.1
14.Profile User Action 1.1
15.Track IP on ip-adress.com 1.0
16.Custom BBCode 2.00
17.Googlebot & Spiders Mod 2.0.4
18.Highslide Image Viewer 1.0
   

Veliki Brat

Quote from: UndertakerZA on July 13, 2010, 02:32:32 AM
Sa obicnim slikama je sve uredu , ali kada hocu da linkujem neku sliku, koja je cak i manja (113 x 90) od velicine koju sam u admin panelu odredio za resajz slike (640 x 400)

sta znaci "sa obicnim slikama" ? koje su to obicne a koje neobicne koje ti prave problem?

moguce da je ta 113 x 90 img manja od thumb img koja treba da bude link za highslide img viewer pa to stvara problem.
Follow us on Twitter - Join us on Facebook - Visit our Website - Visit Forum

Web Designer & SEO Expert - WPZoom & IntenseDebate team member

SZD:M - Our latest work

UndertakerZA

Obicna - nelinkovana , ne sadrzi link i moze da se poveca , sto znaci da Highslide Image Viewer uradi ono za sta je namenjen da radi

neobicna -
linkovana ,

Hvala na odgovoru Veliki brate ali izgleda da ne zavisi od velicine , jer sam namestio da se resajzuju samo slike vece od 640px  x 400px . Sve koje su manje od ovoga , pa makar bile teoretski 1px x 1px, ponasaju se kao i ona sa slike u prvom postu.
   

Advertisement: