News:

Wondering if this will always be free?  See why free is better.

Main Menu

2 statistike foruma

Started by Skipper., July 15, 2010, 05:10:56 PM

Previous topic - Next topic

Skipper.

Na forumu imam dve statistike. Na index stranici mi piše da imam 24343 posta od 1734 člana na na stats stranici kada saberem postove i nove članove iz 2009 i 2010 treba da bude 30908 postova od 1797 članova.
Imam instaliran View Single Post mod i kad izdvojim poslednji post danas na mom forumu adresa tog linka se završava sa topic=2417.80;msg=30908 što znači da je prava ova druga statistika. Probao sam preko Održavanje foruma/Prebroj poruke na forumu i statistiku ali to ne radi. Ako to može da se reši kako da ga rešim, a ako nemože onda neka ga ovako.

Imam još jedno pitanje. Probao sam da pronađem rešenje u suport forumu za 2.0 verzije i vidim da se govorilo o tom problemu ali ja nisam našao rešenje. E sad kad ukucam u pretragu forum stats izbaci mi par strana sa temama o tome, a ako dodam toj pretrazi još jednu reč onda mugu da gledam samo prvu stranu sa traženim rezultatima. Kad kliknem na neku sledeću izbaci mi obaveštenje da unesem parametre pretrage i u polju za pretragu stoji forum+stats+post. Jel nije moguće u pretragu uneti više od dve reči ili je nešto drugo u pitanju?
It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

rocknroller

Možda u admin panelu postaviti da ponovno preračuna statistike.

Skipper.

Quote from: rocknroller on July 15, 2010, 05:51:09 PM
Možda u admin panelu postaviti da ponovno preračuna statistike.
Quote from: Skipper_gm on July 15, 2010, 05:10:56 PM
. Probao sam preko Održavanje foruma/Prebroj poruke na forumu i statistiku ali to ne radi.
To sam prvo probao. Ma to i nije toliko strašno ali bih ipak voleo da se na index stranici očitava prava statistika.
Odakle index stranica vuče te podatke? Jel se može namestiti da ih vuče sa stats strane?
It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

Skipper.

Zna li neko nešto oko ovoga?
It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

mladja037

Da li ti imas portal + forum pa se zato pojavljuju dve statistike (jedan na home page a druga na forumu)?

Skipper.

Jedna statistika je na index stranici, znači ona koja stoji u footeru foruma ispod svih bordova a druga je kad odeš na stats page, tj. onde gde gledaš detaljnu statistiku i gde vidiš mesečni broj postova i novih članova. E sad kada to saberem i uporedim sa podacima na index strani postoji razlika od 200-300 članova i 5-6000 postova.
E sad mene interesuje odakle index stranica vuče te podatke kad se oni razlikuju.
It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

mladja037

aha..razumem..je reko da nije portal+foruum pa nije razlika u postovima koje mogu svi da vide ili tako nesto..ali ono nista S:

▓▒RapidBelgrade▒▓

jedna statistika racuna i obrisane clanove ipostove a druga ne.... 
a tebi je tolko dosadno na tvom forumu da sabiras statistike ...    ;D



My working day begins with awakening drink coffee and then steal all day...

Skipper.

#8
Quote from: RapidBelgrade on July 22, 2010, 08:17:47 AM
jedna statistika racuna i obrisane clanove ipostove a druga ne.... 
Onda je najverovatnije to

Quote from: RapidBelgrade on July 22, 2010, 08:17:47 AM
a tebi je tolko dosadno na tvom forumu da sabiras statistike ...    ;D

Ja sam sabrao broj postova iz 2009 i iz 2010 i to mi je oduzelo 5 sekundi.
It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

Advertisement: