sat na forumu

Started by sikoz, August 09, 2010, 06:15:26 PM

Previous topic - Next topic

sikoz

Na forumu mi kasni sat 5 minuta unazad, trazio po Admin Panelu ali nemam nigde opciju za minute.
Kako da ga namestim da mi ide 5 minuta unapred ?

bockonocode

bilo je dosta tema vezano za to.

kucaj ''sat'' ovde u search i izbacice ti teme vezane za to.

sikoz

Quote from: bockonocode on August 09, 2010, 06:43:14 PM
bilo je dosta tema vezano za to.

kucaj ''sat'' ovde u search i izbacice ti teme vezane za to.

ukucao sam "sat" al nema o minutama nista. o tome je rec.

rocknroller

jesi probao ukucati minuta?

sikoz

Quote from: rocknroller on August 10, 2010, 09:55:07 AM
jesi probao ukucati minuta?

ma i s minutama i nista. ako znas za koji post stavi ovde link ili ako znas konkretan ogdovor odgovori jer ovako od ovog nema nista samo sp@m.

rocknroller

znam, našalio sam se malo, pogledaj kod mene sat javascript, uzima vrijeme sa računala.

sikoz

Quote from: rocknroller on August 10, 2010, 12:54:07 PM
znam, našalio sam se malo, pogledaj kod mene sat javascript, uzima vrijeme sa računala.

i taj javaescript je dobar (koji je, gde da ga nadjem). Isto tako kako se zove otaj tvoj chat?
Isto tako me zanima od smf sat kako da namestim te minute, pa da stvarno niko nezna.   >:( >:( >:(

rocknroller

Quote from: sikoz on August 10, 2010, 02:05:57 PM
Quote from: rocknroller on August 10, 2010, 12:54:07 PM
znam, našalio sam se malo, pogledaj kod mene sat javascript, uzima vrijeme sa računala.

i taj javaescript je dobar (koji je, gde da ga nadjem). Isto tako kako se zove otaj tvoj chat?
Isto tako me zanima od smf sat kako da namestim te minute, pa da stvarno niko nezna.   >:( >:( >:(

upiši u googlu free javascript clock i izbacit će ti gomilu skripti pa izabeti kaja ti se sviđa, na chatu ima copyrights link pa možeš vidjeti.

dan555

Minuti zavise od servera. Kontaktiraj svog hosting provajdera i reci mu da to ispravi.
Nema načina da u admin panelu podešavaš minute.

sikoz

Quote from: dan555 on August 10, 2010, 02:36:07 PM
Minuti zavise od servera. Kontaktiraj svog hosting provajdera i reci mu da to ispravi.
Nema načina da u admin panelu podešavaš minute.

i neki mod za to?

Skipper.

Kakav mod za kontakt tvog hosting provajdera  :o. Pošalješ im mejl i kažeš im isto ovo što si pisao ovde.
It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

manix

Quote from: Skipper_gm on August 10, 2010, 03:13:00 PM
Kakav mod za kontakt tvog hosting provajdera  :o. Pošalješ im mejl i kažeš im isto ovo što si pisao ovde.
upravo to, posalji im email da podese sat na serveru i to je to

rocknroller

LOL modificiraj hostera.  ;D

sikoz

Quote from: Skipper_gm on August 10, 2010, 03:13:00 PM
Kakav mod za kontakt tvog hosting provajdera  :o. Pošalješ im mejl i kažeš im isto ovo što si pisao ovde.

LOL  rekli mi da ako oni pomaknu 5 min. unazad da ce onda svima tako bit a ne samo meni i da je to stvarno vreme u njihovoj drzavi. Da kad bi pomakli onda vreme kod njih nebi bilo uredu i rekli mi da ja sam trebam prckat pa php kodu.

Zna li tko imali mod za minute?

Skipper.

It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

rocknroller

Quote from: sikoz on August 10, 2010, 04:54:16 PM
Quote from: Skipper_gm on August 10, 2010, 03:13:00 PM
Kakav mod za kontakt tvog hosting provajdera  :o. Pošalješ im mejl i kažeš im isto ovo što si pisao ovde.

LOL  rekli mi da ako oni pomaknu 5 min. unazad da ce onda svima tako bit a ne samo meni i da je to stvarno vreme u njihovoj drzavi. Da kad bi pomakli onda vreme kod njih nebi bilo uredu i rekli mi da ja sam trebam prckat pa php kodu.

Zna li tko imali mod za minute?

kakva je to država gdje je vremenska razlika 5 miuta?

▓▒RapidBelgrade▒▓

Quote from: sikoz on August 10, 2010, 04:54:16 PM
Zna li tko imali mod za minute?

pa ja i veliki brat mozemo da napravimo taj mod ali placanje je avansno...   ;D

a sto se tice moda za support hosting  to najbolje da pitas u eng delu foruma...
ono ce ti sigurno pomoci..  ;) 

i jos nesto..  kako znas da je razlika 5 min?   po cemu gledas? 
mozda taj sat po kome gledas (na ruci ili na zidu) ti ne valja.... ;D ;D ;D

jer tesko da host ne drzi tacno vreme na svojim serverima... 




My working day begins with awakening drink coffee and then steal all day...

Skipper.

Quote from: RapidBelgrade on August 10, 2010, 06:59:16 PM
i jos nesto..  kako znas da je razlika 5 min?   po cemu gledas? 
mozda taj sat po kome gledas (na ruci ili na zidu) ti ne valja.... ;D ;D ;D
Upravo to. I jesi li probao da kući koristiš Duracell baterije za satove. Traju i do 8 puta duže od običnih  :D

It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

dan555

Ko želi da ima uvek tačan sat, koji može da služi za podešavanje svih drugih satova u kući, nek' pazari radio-kontrolisan sat. On na svaki pun sat prima radio signal sa tačnim vremenom (za Evropu se taj signal šalje, valjda, iz Nemačke sa preciznog atomskog sata) i podešava se, uključujući datum i letnje/zimsko vreme. Odstupanje je najviše do 1-2 sekundi.
Nisu u opšte skupi.
(i tačnost im ne zavisi od napona baterije :D)

Cola-Coca

Reci ti meni u kojoj drzavi ti je server/hoster ?
I LOVE SMF

Advertisement: