News:

Wondering if this will always be free?  See why free is better.

Main Menu

sat na forumu

Started by sikoz, August 09, 2010, 06:15:26 PM

Previous topic - Next topic

sikoz

Quote from: Bob Marley on August 12, 2010, 08:21:14 AM
Tacno tako :) Ne postoji vremenska razlika od x sati i x minuta :D Samo od x sati :) Uostalom zar je tih pet minuta toliko bitno? :D

Meni je vise nego bitno i vremenske ralike se razlikuju i po pet minuta

rocknroller

Quote from: sikoz on August 12, 2010, 09:43:14 AM
Quote from: Bob Marley on August 12, 2010, 08:21:14 AM
Tacno tako :) Ne postoji vremenska razlika od x sati i x minuta :D Samo od x sati :) Uostalom zar je tih pet minuta toliko bitno? :D

Meni je vise nego bitno i vremenske ralike se razlikuju i po pet minuta

sigurno da se razlikuju, inače kako je na tom planetu vrijeme?

Bob Marley

Quote from: sikoz on August 12, 2010, 09:43:14 AM
Meni je vise nego bitno i vremenske ralike se razlikuju i po pet minuta

Prvo i osnovno ne postoji vremenska razlika (vremenska zona) od 5 minuta. Postoje samo drugacije podeseni satovi u istim/razlicitim zonama pa zato dolazi do razlike od 1h5min i slicno. Drugo ti zelis da pomeris svoj sat za pet minuta jedini nacin za to je da tvoj hosting to uradi, oni to ne zele da urade. Tako da ponovimo jos jednom gradivo iz osnovne skole ne postoje vremenske zone koje se razlikuju po minutima (osim ako nije 60 minuta 120 minuta itd lol) :) Niti mozes da pomeras sistemsko vreme hosta na kome se nalazi tvoj sat. Jedino sto mozes je da stavis sat nezavisno od toga putem skripte ali to se opet nece odraziti na forum vreme koje ce nastaviti da se racuna po host satu. :) Pozdrav.

sikoz

Okej sve je to isto meni. Nek nepostoji ali satovi su u nekim drzavama namesteni u razlici 5 min. Kad ne postoji nikakav mod za podesit minute na smfu onda da ne otvaran novi topic pa da pitam vas ovde.
Kako izbrisat sat od smfa verzija 1.1.11 da ga uopce nema?

Dzonny

Koji si ti offset stavio u admin panelu uopšte? Šta si stavio?

dan555

Vremenske zone na Vikipediji.
Izgleda da ću morati da pravim spisak korisnika kojima ne vredi odgovarati na pitanja... Da ne gubim vreme.

sikoz

Quote from: dan555 on August 12, 2010, 12:34:25 PM
Vremenske zone na Vikipediji.
Izgleda da ću morati da pravim spisak korisnika kojima ne vredi odgovarati na pitanja... Da ne gubim vreme.

Opet ti, pa jedno je vremenska zona a drugo je vremenska razlika. Jel ti svacas da postoje vremenske razlike od sat i po vremena?


@ Dzzony
Nesvacam te ovo sto si napiso? Pa stavio sam razliku u satu jer minute nemaju.

bockonocode

Quote from: sikoz on August 12, 2010, 12:43:15 PM
Opet ti, pa jedno je vremenska zona a drugo je vremenska razlika. Jel ti svacas da postoje vremenske razlike od sat i po vremena?

brate, ako trolujes, mnogo ti dobro ide  ;D

dan555

#48
Ukucaj "vremenska razlika" u Gugl pa ćeš opet dobiti linkove za vremensku zonu. Lepo su ti ljudi rekli da ne postoje razlike između država koje se mere minutima.

Evo, ti si mi počasni prvi korisnik na listi "Izgubljeni slučajevi". :D

I, postavi već jednom link ka svom forumu, da vidimo da nas ne zavitlavaš.

sikoz

To sto sam pocastan na tvojoj listi uopce me neinteresuje. Nezavitlavam nikog vec zelim minute da menjam na forumu ali nemoze se izgleda. Molim Moderatora da zatvori ovu temu kad je vec do ovog doslo.

EDIT:
samo da kazem da slucaj nije resen jos uvek.

Cola-Coca

Quote
Nezavitlavam nikog vec zelim minute da menjam na forumu

Pa cekaj dali jos uvjek nisi zakljucio da se minute nemogu mjenjat vec samo sat ?
I LOVE SMF

Skipper.

Ma čim ne sme da ostavi link do foruma očigledno je da nas zajebava.
It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

Bob Marley

Quote from: sikoz on August 12, 2010, 10:32:35 AM
Okej sve je to isto meni. Nek nepostoji ali satovi su u nekim drzavama namesteni u razlici 5 min.

To neka zavera? Mislis li da su vanzemaljci modifikovali subatomsku strukturu kvarca?

sikoz

Moderatori zatvarajte ovo sto pre jer ovde nema nista osim SP@M@

Bob Marley


sikoz


Maxion7

Ne stvarno... Ne razumijem zasto nam ne zelis otkrititi forum, i mene je ovo zainteresovalo.. :D

Bob Marley

Mene zanima gde mogu da nabavim portab atomski sat.

sikoz

a mene zanima koliko je sati u Edinburgu ako je u Beogradu 7 ipo posle podne ?

Bob Marley

Kolika god da je razlika moze da bude samo okrugla tj. 1 sat, 2 sata, 3 sata, 4 sata, itd. :)

Advertisement: