News:

Want to get involved in developing SMF, then why not lend a hand on our github!

Main Menu

SimpleAds - Çok Daha Uyumlu Basit Reklam Modu

Started by grafitus, August 17, 2010, 01:48:14 PM

Previous topic - Next topic

Ghosttt

arkadaşlar bunu kurdum ama nerden nasıl giricem reklam alanlarına bilmiyorum döyleyecek biri yok mu ???

ALTAY

Yönetim Paneli - SimpleAds - Türkçe İse - Reklam Ekle
Buradan Dostum. Yönetim Panelinde SimpleAds yok ise Yönetim Panelinden Çık(Ana Sayfaya Git) Sohbet Geçmişini Temizle sonra gir çıkacaktır. 

ALTAY

İyi güzel de siz şunu UTF-8 yapmamışsınız dosya ekte ve UTF-8 uygulandı rahat rahat kullanın. Bunu eklemez iseniz menüler ve bazı kısımlarda karakter hatası verecektir. Çözümü: Bu dosyayı alın "SimpleAds_1.0_Turkish.zip" klasörüne atın sonra yükleyin. Ben öle yaptım çalıştı.

Ghosttt

Quote from: ALTAY on November 01, 2010, 10:11:35 AM
Yönetim Paneli - SimpleAds - Türkçe İse - Reklam Ekle
Buradan Dostum. Yönetim Panelinde SimpleAds yok ise Yönetim Panelinden Çık(Ana Sayfaya Git) Sohbet Geçmişini Temizle sonra gir çıkacaktır.

sohbet geçmişi dediğimiz önbellek ise onuda temizledim görünmüyor yinede yoksa başka bir yerden mi temizle diyecez...

grafitus

Modifikasyon 2.0 RC4'e güncellendi. İlgilenen arkadaşlara duyurulur.

Türkçe paketini de tekrar güncelleyeceğim. Sorun olduğunu söyleyenler için.

cemix

* Overall Header ( Header yeri )
        * Overall Footer ( Footer yeri )
        * Below Menu ( Menü altı )
        * Above Info Center ( Bilgi Merkezi Üstü )
        * Above Footer ( Footer üstü )
        * Left Side ( Sol bölüm )
        * Right Side ( Sağ bölüm )
        * After First Post ( İlk iletiden sonra )
        * Inside First Post ( İlk iletinin içinde )
        * After Last Post ( Son iletiden sonra )

Bunları veritabanından değiştirebilirsiniz. Bunun için panelinizden phpMyAdmin tıklayın ve veritabanınızı seçiniz. smf_sa_positions tablosunun yanında Gözat simgesine tıklayın. Tümünü Seç tıklayın ve yanında kalem işaretine tıklayın. İngilizce isimlerin yanına Türkçe karakter kullanmadan Türkçe karşılıklarını yazınız ve Git butonuna tıklayınız. İşlem tamamlandı. Eğer Türkçe karakter kullanırsanız hata vericektir ve Türkçe karakterler çıkmayacaktır.

endercelik

Reklamların belli alanlarda (kayıt,yardım,istatistik,yönetim  vs...) çıkmasını nasıl engelleyebilirim ?

grafitus

"Action"ların hangilerinde görünmesini istiyorsanız onları işaretleyin. Diğerleri çıkmayacaktır.

endercelik

actions:
boards:

bunlardaki içeriğin hiçbiri seçili değil. Yinede heryerde çıkıyor.

grafitus

Custom Display seçeneğinde (ne olarak çevirdiğimi hatırlayamadım ama en alttaki kutu) ne yazıyor? "all" mı?

endercelik

Custom Display:  bu seçenekte kutucuğa ben birşeyler yazmışım. İçeriğini boş bırakınca istediğim oldu,düzeldi.İlgi ve alakanız için teşekkürler. ;)

endercelik

Click Limit:
Impressions:
Impression Limit:

Bu özellikler için detaylı bilgi alabilirmiyim acaba ?

grafitus

Click Limit: Tıklanma limiti. Eklediğiniz reklamdaki bağlantılara verdiğiniz limitten fazla tıklanırsa reklam kaldırılır, gösterilmez.
Impression Limit: Gösterim limiti. Eklediğiniz reklam verdiğiniz limitten daha fazla görüntülenirse reklam kaldırılır, gösterilmez.

jonturk

üstda kurdum ama  site gitti

'adsheaders_above' adlı tema yüklenemiyor.

grafitus

Siz Ad Management mod'dan dolayı o hatayı alıyorsunuz. SimpleAds'le alakalı bir şey değil.

jonturk

önce o modu kaldırmammı gerekiyor ?

bu arada Packages/backups yedeği ile geri aldım.

grafitus

Evet, önce onu *tam olarak* kaldırmanız gerekiyor.

Aslında verdiği hata sonradan SimpleAds'ı kurmanızla alakalı değil diye düşünüyorum. Ad Management mod'da yanlış düzenlemeler yapmış olmalısınız.

TeeThToTeeTh

rc5 e de uyum sağladı, çok teşekkür ederiz binlerce insanın forumuna yaptığınız katkılar için.

piran

ya bende kurdum başarıyla kuruldu ama nereden girip yönetecez bu modu nasıl reklam ekleyecez :)
yönetim panelinin neresinde bu :)
forumu guncelledim en son versiyona yönetim paneli bile karışık :)
yardımcı olursanız minnettar kalırım.

tuning27.com

Advertisement: