SimpleAds - Çok Daha Uyumlu Basit Reklam Modu

Started by grafitus, August 17, 2010, 01:48:14 PM

Previous topic - Next topic

tuning27.com

yükledim 'Ads' adlı tema yüklenemiyor. diye hata veriyor site.

Emre A.

chmod değerini kontrol et. Olmazsa manuel olarak kur

tuning27.com

paketi kurdum. artık siteyle ilgili hic bişeye erişemiyorum. neye tıklasam aynı hata. üf.

Emre A.

Quote from: tuning27.com on June 29, 2011, 11:49:04 AM
paketi kurdum. artık siteyle ilgili hic bişeye erişemiyorum. neye tıklasam aynı hata. üf.

manuel olarak kaldırın.

ceminur.com

Öncelikle çok teşekkür ederim. Ama aklıma takılan birkaç şeyi soracam.
1- Reklam eklediğimde header reklam ve sağ-sol reklamları portalda görünüyor ama forumda görünmüyor.Bunu nasıl düzeltiriz?
2-Sonlanma tarihini, tıklanma sayısı ve gösterim sayısını sınırsız yapmak için "0" mı yazacaz?
3-İçerik şablonu diye bir bölüm var. Burayı tam olarak anlayamadık. dokuz tane seçenek var bunların birbirinden farkı nedir?
4-Yeni bir reklam alanını nasıl oluştururuz. örneğin; profil altına reklam koymak için.
Cem-i Nur [nofollow]

Antes

1) Forumda gözükmesi için alt bölümde ek alanlar (actions/eylemler) bölümü var oraya forum yazın.
2) Evet
3) Stillerle alakalı biraz kurcalarsanız görebilirsiniz. (Başlık ekleme / Arka-plan ekleme vb.)
4) Nerede göstermek istediğinizi reklam oluştururken seçebilirsiniz.

ceminur.com

Cem-i Nur [nofollow]

kaan4326

reklam alanını ortalamak icin ne yapmak gerekir

Evo™

BBC ise
[center]kodlar[/center]
HTML ise
<center>kodlar</center> bunların ikiside olmaz ise tekrar destek istersiniz.

kaan4326

atikpostalarim1

çok süper. ben kategoriler arası reklam bölümü oluşturmak istiyorum. buu nasıl yaparım?

Evo™

Quote from: atikpostalarim1 on April 09, 2012, 09:42:27 AM
çok süper. ben kategoriler arası reklam bölümü oluşturmak istiyorum. buu nasıl yaparım?
http://www.simplemachines.org/community/index.php?topic=271145.msg1773979#msg1773979 bununla istediğinizi büyük oranda yapabilirsiniz test ettim sorunsuz çalışıyor.

yusuf34

sadece BoardIndex.template.php  test başarısız diyor.   bu kısmı manuel ekleyip normal paket kurulumu yaptıgımda forumun üstünde ve altında kodlar gözüküp tablolar bozuluyor sorunu nasıl çözebilirim ?

Hakan™

Sonunda buldum teşekkürler :)
SimpleAds sitesine üye olamamıştım :(

nanoeray

Evo™

Quote from: nanoeray on April 07, 2013, 06:56:49 AM
şunun yeni versiyonu yokmu ya 2.0.4 için
İsterseniz manuel uygulayın veya alternatif olarak http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=255 bu modu kullanabilirsiniz.

ForumACK

Gewdaasireti.com

Abi Ben Dosyayı indirdim hangı Klasöre yüklüyecem nasıl yapacam  Bilgisi olan var ise Paylaşa Bilirmi Şimdiden Teşekurler

plaket

Advertisement: