News:

Want to get involved in developing SMF, then why not lend a hand on our github!

Main Menu

Webinstall.php ?

Started by Groovy.™, August 23, 2010, 07:06:48 PM

Previous topic - Next topic

Groovy.™

Za sta sluzi webinstall moze li mi neko obljasniti ,ukratko. Video sam da ima da se skine webinstall.php ,pa me zanima za sta sluzi :) ,sry za ovu spam temu ;)

Dzonny

Jedan fajl koji ubaciš na server i pokreneš ga, nakon čega sledi popunjavanje podatka i onda se smf skida i instalira na server. Sve u svemu, mislim da samo možeš da zakomplikuješ stvari, bolje lepo skini verziju koja ti treba pa instaliraj normalno, nego da se sa tim bakćeš.
Iskreno, nisam ni probao ovaj način instalacije.

Masterd

Ja sam ga probao, ali ne funkcionira dobro od zadnjeg održavanja SMF- ovog servera.

Groovy.™

lelele ,pa ja sam imao vec SMF 2.0 RC3 i istall sam webinstall.php Omg ,sta sad da radim , i jos nesto ...
Ubacujem podatke u FTP i smanji se prostor na Disk-u i sad ,kad obrisem to ubaceno u FTP , NE povecava
se prostor na disku(tj. kao da nisam ni obrisao) ,isto tako kad radim backup disk se puni ,kako da resim ovo ?  :o

Cola-Coca

Quote from: Grovy on August 24, 2010, 11:14:28 AM
lelele ,pa ja sam imao vec SMF 2.0 RC3 i istall sam webinstall.php Omg ,sta sad da radim , i jos nesto ...
Ubacujem podatke u FTP i smanji se prostor na Disk-u i sad ,kad obrisem to ubaceno u FTP , NE povecava
se prostor na disku(tj. kao da nisam ni obrisao) ,isto tako kad radim backup disk se puni ,kako da resim ovo ?  :o

E to bi trebao kontaktirat hosting provedora ili nekad je moguce da trebas pricekat malo vremena (dan,dva ili vise) dok se ne aktuzlizira (update) hosting provedor.
I LOVE SMF

Advertisement: