News:

Bored?  Looking to kill some time?  Want to chat with other SMF users?  Join us in IRC chat or Discord

Main Menu

kontrola moderatora ?

Started by eladio, August 29, 2010, 06:25:43 PM

Previous topic - Next topic

eladio

SMF 1.1.11 , Imam ovu opciju :
Pregled logova o moderiranju

Sluzi svrsi, mogu pratiti kad je netko nesto brisao, premjestao i sl..
Ali u njoj se ne vidi kad je netko dao bann , ili kad je netko nesto petljao oko bannova?

U opcijama :
Popis zabrana

se vidi nešto o bannovima, ali ne i tko je bannao, ili tko je kad šta mjenjao...
To mi je dosta vazno, kako pratiti i kontrolirati kad netko nesto petlja oko bannanja ?

hvala


Skipper.

A zašto ne zabraniš modovima da daju banove?
It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

eladio

Tako će i biti, na kraju.. Ako ne nađem način kontrole..

Ali imam dosta veliki forum , i do sad je to dosta sve dobro funkcioniralo..
Ipak danas se desilo da je jedan moderator dao opravdan bann, i nakon sat vremena bannati član je i dalje radio probleme po forumu.. Ispostavilo se da mu je netko obrisao taj bann..

E zato bi volio imate neke logove oko toga  8) jer ovo smatram potencijalno ozbiljnim problemom

..ako ne bude druge onda ću razmisliti i o ukidanju te opcije  :-\ , iako to neće rješiti problem oko sigurnosti i povjerenja  ::)

Advertisement: