Problem sa anketom

Started by lazic, September 04, 2010, 03:38:19 PM

Previous topic - Next topic

lazic

Postovanje,

Imam veoma dobro posecen forum , radi uspesno 3 godine, manje vise modifikovan od samog pocetka, bilo je nekih problemcica,kad god se nadogradi foruma,  koji nisu toliko ometali rad foruma.
Modove koje sam instalirao na pocetku rada, jos uvek su aktivni.
Sta je problem?
Kada pokusam da kreiram novu anketu izbaci
Došlo je do greške!
Nemate dozvolu da pristupite ovom odeljku

Iskreno, nisam postavljao anketu od prosle godine u ovo vreme, kada je isto takmicenje bilo hxxp:aktuelno.pa [nonactive] bih vas molio da ako neko zna u cemu je problem da mi pomogne.

Unapred zahvalan.
hxxp:www.exyu-fitness.com/forum/index.php [nonactive]

Dzonny

Pozdrav.

Kopiraj ovde grepke iz error loga koje se pojave kada pokušaš otvoriti temu.
Koju temu koristiš?

lazic

Hvala na brzom odgovoru.
Koristim ovu osnovnu, samo je modifikovana u modernu.
evo zapisa

Primeni filter: Prikaži poruke o grešci samo ovog člana  Lazic       danas u 09:45:43 pm
Primeni filter: Prikaži poruke o grešci samo sa ove IP adrese xxxxxxxxxxx    Primeni filter: Prikaži poruke o grešci samo ove sesije dfb1xxxxxx
Primeni filter: Prikaži poruke o grešci samo sa ovog URL-a http://xxxxxxxx/forum/index.php?action=post2;start=0;poll;board=6
Primeni filter: Prikaži poruke o grešci samo sa istom porukom
8: Undefined index: smileyNumber
Datoteka: xxxxxxxxxxxx/default/languages/Modifications.serbian_latin-utf8.php (eval?)
Linija: 177
   
hxxp:www.exyu-fitness.com/forum/index.php [nonactive]

Dzonny

Samo tu grešku imaš?
To nema veze sa ovim problemom.
Probaj da zameniš Poll.template.php iz themes/default/ sa originalnim fajlom iz 1.1.11 verzije. Svakako sačuvaj svoj Poll.tempalte fajl za svaki slučaj.
Isto to uradi sa fajlom Poll.php iz Sources direktorijuma.

lazic

Probao sam to odmah, nije..Kao da nema dozvolu za neki fajl.A ne mogu da provalim koji
hxxp:www.exyu-fitness.com/forum/index.php [nonactive]

Dzonny

Da nije tom forumu zabranjeno stavljanje anketa?
Pogledaj u admin panelu - Boards, idi na modify tog foruma, i pogledaj šta je čekirano u Board access.

lazic

Ne dozvoljava ni na jednom forumu da kreiram anketu.
hxxp:www.exyu-fitness.com/forum/index.php [nonactive]

Advertisement: