News:

Bored?  Looking to kill some time?  Want to chat with other SMF users?  Join us in IRC chat or Discord

Main Menu

Ciscenje ftp-a

Started by Cvek, September 14, 2010, 02:02:58 PM

Previous topic - Next topic

Cvek

Hocu da ga ocistim skroz. Ima li neka opcija da mu pobrisem sve i da ponovo ubacim forum??
Ima foldera koji ne mogu da se obrisu iz cpanela a ni preko ftp. Hocu da obrisem te putanje i da pobrisem fajlove koji se botuju.


Cola-Coca

Quote from: Cvek on September 14, 2010, 02:02:58 PM
Hocu da ga ocistim skroz. Ima li neka opcija da mu pobrisem sve i da ponovo ubacim forum??
Ima foldera koji ne mogu da se obrisu iz cpanela a ni preko ftp. Hocu da obrisem te putanje i da pobrisem fajlove koji se botuju.

Tvoj bi naslov ovog posta treba da buede "Ciscenje preko ftp-a".
Necistis ti nikakvi ftp vec cistis foldere i fajlove na serveru preko ftp-a.

Koliko sam te razumjeo ti bi ocistio (pobrisao) sve sa servera i ponovno instalirao SMF.
Ako je o tome rjec onda je to toliko prosto da se trebas samo spojit preko ftp clienta i s opcijom "delete"
izbrisat sve , fajl po fajl i nakon toga podignes novi SMF i to je to.
I LOVE SMF

Cvek

Nisi razumeo.
Kazao sam ciscenje ftp-a  jer ima fajlova koji ne mogu da se obrisu. cak ni preko cpanela ne mogu da se obrisu. Folder forum ne moze da se obrise kliknem na delete i kao obrisao ga je i ponovo se pojavi. Preko cpanla pokusao sam sa Disk Space Usage > file manage> i tamo imaju putanje ali nece da ih obrise. Pun mi je ftp tako nekih foldera slika i svacega sto je zaglavnjeno na njemu. To hocu da pobrisem i da ga ocistim nekako. Moze li pomoci neka opcija za ciscenje ako je ima ili nesto slicno?? Da ga nekako vradim na default ako je moguce ?

Cola-Coca

Quote
Kazao sam ciscenje ftp-a  jer ima fajlova koji ne mogu da se obrisu.
:'(  :'(
I LOVE SMF

Dzonny

opcija delete je i više nego jasna, i totalno nedvosmislena.
Preko svakog ftp klijenta možeš uraditi tako nešto, a i preko File Menadžera u cpanelu.
Nema veze sa smfom pritom, pa ide lock.

Advertisement: