News:

Bored?  Looking to kill some time?  Want to chat with other SMF users?  Join us in IRC chat or Discord

Main Menu

2.0 RC3 sidebar

Started by Polizei, September 27, 2010, 04:49:28 PM

Previous topic - Next topic

Polizei

Quote from: grafitus on September 30, 2010, 10:13:17 AM
Burayı
Quote from: Polizei on September 29, 2010, 06:09:35 PM
ellerine sağlık kardeşim güvenlik kodu doğrulamasında sıkıntı çıkıyor bunu yapınca nasıl olacak ? kodu kaldırayım dedim panelden öle bi seçenekte bulamadım
ve burayı
Quote from: Polizei on September 30, 2010, 08:06:37 AM
bunda menüler var güzel menüler ama bana bu lazım değil ki bana forumun yanında son yazılar mesajları gösteren birşey lazım "grafitus" arkadaşın verdiğiyle yapabiliyorum ama üye olurken çıkan güvenlik kodu sorun veriyor.
anlayamadım. Biraz daha ayrıntı ve, ne ve nerede hata verdiğini söyler misiniz?

verdiğin kodu yaptım yanda son mesajlar çıktı ama nedense üye olurken çıkan güvenlik kodu doğrulaması çıkmamaya başladı dosyalardan kodu sildim eski haline aldım güvenlik kodu düzedi.

grafitus

Quote from: Polizei on September 30, 2010, 04:42:39 PMverdiğin kodu yaptım yanda son mesajlar çıktı ama nedense üye olurken çıkan güvenlik kodu doğrulaması çıkmamaya başladı dosyalardan kodu sildim eski haline aldım güvenlik kodu düzedi.
Yukarıda verdiğim kodu düzenledim.

Polizei

tşkler görsel güvenlik kodu yerine soru cvp yaptım :9 sıkıntı yok ellerin dert görmesin

Polizei

bunun altına birde facebook sayfasını eklemek istiyorum kodu ekledim ama yanına ekledi nasıl yapabilirim?

grafitus

Yukarıdaki verdiğim kodda:
Code (Bulun) Select
</td>
</tr>
</table>';

Code (Değiştirin) Select
<br />
<div class="cat_bar">
<h3 class="catbg">Facebook Sayfamız</h3>
</div>
<div class="windowbg">
<span class="topslice"><span></span></span>
<div class="content">
FACEBOOKTAN ALDIĞINIZ KOD
</div>
<span class="botslice"><span></span></span>
</div>
</td>
</tr>
</table>';

Polizei

evet arkadaşlar uzun bir zaman oldu malesef yine aynı sorun bende vukuu buldu. arkadaşlar smf forumumu ilk kuruduğumda (kurulumda sorun yok) foruma giremiyordum (hata vs.. yok ) boş beyaz bir sayfa çıkıyordu. sonra bir ara düzeldi 3 hafta felan kullandım (hesabımı kapatıp tekrar açmıştım)

ve bugün forum yine uçtu beyaz sayfaya büründü:( host bizle ilgili değil diyor başka birileri yokmu butür derttten müzdarip acaba?

Advertisement: