Template Parse Error!

Started by OldShaterhan, October 19, 2010, 12:11:45 AM

Previous topic - Next topic

OldShaterhan

Chciałem zmienić theme z default na A1 Rainbow, jednak podczas zmiany pojawił się błąd "Template Parse Error!", na linii: "implode('', $buttons), '" w domyślnym themie. Próbowałem go podmienić, ale bezskutecznie. Co zrobić? SMF 2.0RC3

Nolt

Odpal w adres http://twojastrona/index.php?theme=1 powinien uruchomić się styl standardowy. Wejdź do PA i usuń uszkodzony, podejrzewam że poprzez fizyczne usunięcie stylu poprzez FTP, SMF uruchomi także standardowy styl.

OldShaterhan

Jak już wspomniałem na hxxp:smf.pl [nonactive]:
  • Hmmm... Zapomniałem dodać, że jestem wylogowany i ten skrypt nie działa, a fizyczne usunięcie chyba, tu nie uszkodzi.
    Aha i jeszcze jedno: Te błąd jest podany w skórce "default" w pliku zaczynającym sięna literę C(tego pliku w folderze nowego skinu nie ma.
  • Próbowałem go nadpisać, ale bezskutecznie. Wszystko działa dobrze na defaulcie, ale jak tylko zmieniłem go na minimalnie modyfikowaną przeze mnie skórkę pojawił się błąd(podmieniłem obrazki logotypów themu na własne logo)

Nolt

Czy edytując skin zrobiłeś coś takiego> zainstaluj nowy styl (bez wysyłania jakiegokolwiek stylu). Wtedy utworzy Ci się styl na bazie standardowego i wtedy zacząłeś go edytować?

Advertisement: