News:

Want to get involved in developing SMF, then why not lend a hand on our github!

Main Menu

Język polski / polskie znaki

Started by FeZ, October 30, 2010, 03:30:42 PM

Previous topic - Next topic

FeZ

Witam

Dziś miałem forum normalnie całe po polsku z polskimi znakami, aż nagle jak zmieniłem ustawienia avatara to zamiast polskich znaków mam tak:
Bezwgl�dnie zabrania si� cheatowania.

Co zrobić aby tego uniknąć?

PS. coś zmieniłem i jest oke

PS. znów ten sam problem na stronie głównej jest wszystko okej, ale jak przejdzię sie do tematu są dziwne znaczki ;/

impreza

Jakie masz modyfikacje
Jaki jezyk forum utf8, iso?
Portal ToTemat.pl - treści w postaci artykułów i filmów tematycznych.

FeZ

może będzie łatwiej jak podam link: www.legionowski-ffa.xaa.pl [nofollow]
coś porobiłem i chyba jest teraz okej.

A teraz mam drugie pytanie:
- Czy da się jakoś usunąć grupę Newbie?
- Czemu jak mam Administratora to w tematach nie mam nicku na czerwono i pod tytulu Założyciel który zmieniłem z Administrator

flapjack

- napisz jeszcze raz "coś porobiłem" a poleci ignor
- to samo dotyczy PMek - czytać nie umiesz?

skoro tobie nie chce się nawet napisać co zrobiłeś, to myślisz że komuś będzie się chciało ci pomagać?

FeZ

Wszedłem w Administracja / Konfiguracja / Jezyki / i tutaj mialem Polish bez UTF-8, a teraz mam UTF-8 i english ale zaden nie jest zaznaczony
A do tych kolorów grup nic nie zmieniałem itd, tylko zmieniłem z Administrator na Założyciel i w tematach moj nick nie jest czerwony a inny kolor podstawowy tak samo jak pod tytul napis Zalozyciel

impreza

Do kolorowania jest potrzebny mod Color grup czy jakoś tak. Ty możesz dać tylko kolor na pasku zalogowanych aby był widoczny a nie w postach.
Portal ToTemat.pl - treści w postaci artykułów i filmów tematycznych.

FeZ

Aha, czy to jest ten mod: http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=2225 ?
I jeszcze jedno pytanie mam, czy jest możliwość zrobienia w menu np. napisu: Bany i jak się kliknie to w menu, to przekierowało by na ostatnie bany na serwerze? To jest jakiś MOD do SMF czy w jakiś inny sposób się da?

Advertisement: