News:

Wondering if this will always be free?  See why free is better.

Main Menu

SMF 2.0 RC4 ve SMF 1.1.12 Çıktı!

Started by grafitus, November 01, 2010, 03:21:51 PM

Previous topic - Next topic

Antes

Quote from: pitta on November 02, 2010, 07:56:05 PM
yeni farkettim
Şu anda 2 üye onay beklemektedir. uyarısı var fakat bağlantıya tıklandığında olduğunu söylediği üyeler yok . Güncelleme sonrası böyle bir durum var

Bu tarz bugları burada değilde, Bug bölümünde bildirirseniz daha iyi olur :)

gevv

Quote from: grafitus on November 01, 2010, 06:29:49 PM
Quote from: VσℓєηŦiηus on November 01, 2010, 04:42:10 PM
rc4 e gecmek için upgrade yontemınımı uygulayacagız? admın panelınden yulksetme olanagı var mı ?
SMF 2.0 RC4 ile birçok değişiklik yapıldı. Bu nedenle, Paket Yöneticisi'nden güncelleme yapılamıyor. Upgrade yönetmiyle güncelleme yapmalısınız.

Tabii, bu SMF 1.1.11 kullanlar için geçerli değil. SMF 1.1.11 kullananlar SMF 1.1.12'ye Paket Yöneticisi'nden güncelleme yapabilirler. Buradan ilgili  SMF 1.1.11'den SMF 1.1.12'ye güncelleme paketini indirebilirsiniz.

Quote from: korsanTURK on November 01, 2010, 04:46:02 PM
forumda hata var : Fatal error: Call to undefined function M() in /home/birhayal/public_html/forum/Sources/ManagePosts.php on line 108

admin paneli : Posts and Topics linkine tıklayınca yukardaki hatayı vermiştir..

forum sıfır kurulmuştur...
Quote from: gevv on November 01, 2010, 05:06:10 PM
evet bende lokalde denedim  sorunsuz upgrade oldu panele girdim iletiler ve konulara tıklayınca aşağıdaki hata çıktı

Fatal error: Call to undefined function M() in C:\wamp\www\smf\Sources\ManagePosts.php on line 108
Teşekkürler! İngilizce konuda belirttim. SMF 2.0 RC4.1 çıkar mı acaba? :P

Version Information:
Forum version: SMF 2.0 RC4
Current SMF version: SMF 2.0 RC3
(more detailed)
dosyalar RC3 gözükmektedir ?
Bazı dosyalarınınız yeni sürüm değildir belki.

hocam orjinal konuda bildirmişsiniz cevap vermişler ama ben bir şey anlamadımson durum nedir :)
ElkArte is a modern, powerful community building forum software. https://www.elkarte.net/

grafitus

Hâlâ sıfır dosyalar sorunsuz diyorlar. :) Güncellenmiş sanırım. Yeniden indirip, kurar mısınız siz?

NoPasaran

Bir üye onay beklemektedir..

Bu ne arkadaş ya..

her sürüm yenilendiğinde enteresan bir sorunla karşılaşıyoruz..Vallahi garip..

Siteme üyelik asla onaylada olmuyor oysakii..
kralkartal.net SMF 2.0.8

pitta

Quote from: NoPasaran on November 04, 2010, 06:38:16 PM
Bir üye onay beklemektedir..

Bu ne arkadaş ya..

her sürüm yenilendiğinde enteresan bir sorunla karşılaşıyoruz..Vallahi garip..

Siteme üyelik asla onaylada olmuyor oysakii..

aynı hatayı ben de alıyorum siz de benim gibi konuyu burda (http://www.simplemachines.org/community/index.php?topic=407686) dile getirin daha çok kişiden ses çıkarsa erken çözülür diye düşünürüm

bolubeyi61

istatistikleri ve forum toplamını yeniden saydırın.

korsanuydu.com

Quote from: gevv on November 04, 2010, 04:40:59 PM
Quote from: grafitus on November 01, 2010, 06:29:49 PM
Quote from: VσℓєηŦiηus on November 01, 2010, 04:42:10 PM
rc4 e gecmek için upgrade yontemınımı uygulayacagız? admın panelınden yulksetme olanagı var mı ?
SMF 2.0 RC4 ile birçok değişiklik yapıldı. Bu nedenle, Paket Yöneticisi'nden güncelleme yapılamıyor. Upgrade yönetmiyle güncelleme yapmalısınız.

Tabii, bu SMF 1.1.11 kullanlar için geçerli değil. SMF 1.1.11 kullananlar SMF 1.1.12'ye Paket Yöneticisi'nden güncelleme yapabilirler. Buradan ilgili  SMF 1.1.11'den SMF 1.1.12'ye güncelleme paketini indirebilirsiniz.

forumda hata var : Fatal error: Call to undefined function M() in /home/birhayal/public_html/forum/Sources/ManagePosts.php on line 108

admin paneli : Posts and Topics linkine tıklayınca yukardaki hatayı vermiştir..

forum sıfır kurulmuştur...
Quote from: gevv on November 01, 2010, 05:06:10 PM
evet bende lokalde denedim  sorunsuz upgrade oldu panele girdim iletiler ve konulara tıklayınca aşağıdaki hata çıktı

Fatal error: Call to undefined function M() in C:\wamp\www\smf\Sources\ManagePosts.php on line 108
Teşekkürler! İngilizce konuda belirttim. SMF 2.0 RC4.1 çıkar mı acaba? :P

Version Information:
Forum version: SMF 2.0 RC4
Current SMF version: SMF 2.0 RC3
(more detailed)
dosyalar RC3 gözükmektedir ?
Bazı dosyalarınınız yeni sürüm değildir belki.

hocam orjinal konuda bildirmişsiniz cevap vermişler ama ben bir şey anlamadımson durum nedir :)
selam korsanturk olan nikte benim nikim :) bende oluşan hatayı düzeltiler dosyaları eklemişler dosyalar mrc3 gözüküyordu onuda düzelttiler şuan herhangi bir sorun yok
SMF Pro ALPHA 2.0 RC4 Final Sürümü Yakında!
http://www.forum.birhayaldi.com

gevv

Quote from: grafitus on November 04, 2010, 06:13:01 PM
Hâlâ sıfır dosyalar sorunsuz diyorlar. :) Güncellenmiş sanırım. Yeniden indirip, kurar mısınız siz?

evet hocam güncelleme yaptım  normal sunucuda konular ve iletilerde "ManagePosts.php on line 108"  hatası vermiyor  sorun yok
ElkArte is a modern, powerful community building forum software. https://www.elkarte.net/

pitta

üye hesabını sildiğinde yönetici üyenin profilinden "bu hesabın silinmesini onayla" bağlantısına tıkladığında hesap siliniyor fakat sayfanın üsütünde giriş alanında Şu anda 1 üye onay beklmektedir uyarısı silinmiyor. Oysa yönetim panelde onay bekleyenler alanından silindiğinde bir problem olmuyor

Mrt2

Çok sorunlu geçiş oldu bu seferki :) Bazı şeyler değişmiş büyük karekterli yazılan kodlar  küçük karekterli yazılmış bu sürümde dikkatimi çekti ssi fonksiyonlarıda cortladı şimdi tekrar portalım için ssi için kod yazıyorum ne iğrenç bir durum. Şu güncelleme işlemini artık kolaylaştırsalar stabil bir sürümü çıkarsalar ne kadar güzel olacak.
En İyi Destek Orginal Sitesinden Alınır ;)

Güvenlik Siteniz

http://www.turkworm.com

pitta

Quote from: pitta on November 07, 2010, 04:55:35 PM
üye hesabını sildiğinde yönetici üyenin profilinden "bu hesabın silinmesini onayla" bağlantısına tıkladığında hesap siliniyor fakat sayfanın üsütünde giriş alanında Şu anda 1 üye onay beklmektedir uyarısı silinmiyor. Oysa yönetim panelde onay bekleyenler alanından silindiğinde bir problem olmuyor

bu sorun için mod yayınlandı sorun bende şimdilik çözülmüş görünüyor

http://www.simplemachines.org/community/index.php?topic=407686.msg2843591#new

L Lawliet

SMF RC3 kullanıyorum. RC4'e geçmek için small upgrade mi yapmamız gerekiyor?

Emre A.

Quote from: L Lawliet on November 27, 2010, 04:33:52 AM
SMF RC3 kullanıyorum. RC4'e geçmek için small upgrade mi yapmamız gerekiyor?

http://www.simplemachines.org/community/index.php?topic=95612.0

Small da : modfikasyonlarını ve temanız pek etkilenmez veritabani güncellemesi ağırlıklıdır.(genellikle)
Large     : Modifikasyon ve temalarını etkilenir güncellemede,

Gerçi Genellikle sil baştan yaparsınız rc3 - 4 - 5  güncellemelerinde

rc3.1.x. gibi güncellemelerde etkilenmezseniz.

Not: Birbirinize saygısızlıklık yapacaksanız burası yeri değil. Alpay

Gurbet_42

SaFiR BiLGi

Güncellemeyi biraz geç yapmış oldum ama hiç güç yapmadım... Hemde 3 siteyi birden sorunsuz 2.0 RC4e güncelledim.

Teşekkürler SMF. Teşekkürler Türkçe ekibi...
DiZi FiLM Bölüm Özetleri, Fragmanları ve Bölüm Videolarını Online iZLEME SAYFALARI: dizifilm.biz
internet hizmetleri: safirbilgisayar.com
Kurye hizmetleri: kuryesi.com

WeBdoST

hocam uzun zamandır takip etmiyorum bu 1.1.12 ile 2.0 RC4 arasında ne fark var ? espirisi nedir bu işin ?

Emre A.

1.1.12 de güvenlik açıklarının yamalandığını söyleniyor. RC4 de ise çok iyi güvenlikleri var. Özelleştirilmiş profil alanı ve Spam koruması başta olmak üzere :)

Özgür

Quote from: WeBdoST on December 27, 2010, 09:16:39 AM
hocam uzun zamandır takip etmiyorum bu 1.1.12 ile 2.0 RC4 arasında ne fark var ? espirisi nedir bu işin ?

Smf 2.0 RC1'nin Nesi Var ?
So Long

Advertisement: