Kako poslati mail grupama clanova baziranim na broju postova?

Started by Gamebookers, October 31, 2010, 01:11:35 PM

Previous topic - Next topic

Gamebookers

Kako najlakse da izvucem mail listu samo aktivnih clanova na forumu, tj. onih koji imaju bar jedan post?

Dzonny

Napraviš grupu baziranu na broju postova (da bude sa +1 postova) i odeš u newsletters odeljak u admin panelu. Tu izabereš tu grupu koju si napravio i dobićeš mejlove pomenutih članova.

Gamebookers

Problem je u tome sto se tu pojavljuju samo regularne grupe a ne grupe koje su bazirane na broju postova ili ja nesto tu ne radim kako treba?!

Dzonny

Očigledno ne radiš kako treba. Koja je to verzija foruma?
Kod mene na 1.1.12 sve to radi kako treba, sa svim grupama.

Gamebookers

#4
Verzija je 1.1.11.
Na onom spisku kad se ode na newslater se ne pojavljuju grupe zasnovane na broju postova vec grupe clanova kao npr. admin, moderatori itd...

I to je najveci problem...kako ja da posaljem mail nekoj grupi zasnovanoj na broju postova kad ne postoji opcija gde mogu da ih izaberem i da bas njima posaljem?!

Dzonny

Ja stvarno ne znam kako nemaš te grupe kao ponudjene, sačekaj da još neko sa 1.1.x verzijom kaže da li ima ovu opciju, ali koliko znam ja ništa nisam menjao da bi mi se te grupe omogućile kao ponudjene, tako da je to, trebalo bi, default opcija.

▓▒RapidBelgrade▒▓

dzoni..  u pravu je decko...  ni kod mene nema grupa baziranih na broju postova...  svi su pod regular members...  vidi sliku... ako imas neko resenje  javi...   ;)





My working day begins with awakening drink coffee and then steal all day...

Gamebookers

Tako je, svi su pod regular member i ne postoji mogucnost da se nekoj grupi baziranoj na broju postova posalje mail. Dzony, aj daj sliku da vidim bas kako je to kod tebe reseno.
Ne znam kako bi mogli ovo da resimo jer je u principu veoma korisna stvar posebno da se lako odvoje aktivni od neaktivnih korisnika sto je meni u ovom slucaju veoma potrebno.

Dzonny

Sad sam zbunjen. Evo slike kako je kod mene, uokvirene grupe su bazirane na broju postova, a ostale nisu.

Gamebookers

Auuuu....pa bas to mi treba ali to se kod mene ne prikazuje!!!
Kako to da resim, u cemu moze biti problem?
Pomislio sam da je mozda zbog teme pa sam u localu probao na defalut temi ali ista je situacija, te grupe se uopste ne prikazuju!  :-(

Gamebookers

Nisam imao mira pa sam sam poceo da rovarim po control panelu i pronasao sam resenje. Dzony mi je pomogao sa ovom slikom jer je bilo ocigledno da je kod njega nesto ukljuceno sto kod nas ostalih nije a mislim da je ta opcija i po defaultu iskljucena.

sekcija Members - Permissions - Settings - Enable permissions for post count based groups

Kad se stiklira ta opcija onda se u newslater pojavljuju i grupe bazirane na broju postova a to je ono sto mi je trebalo. Nadam se da ce ovo jos nekom da pomogne!

pozz ekipi

▓▒RapidBelgrade▒▓

Gamebookers   ty  za info.....     ;)    eto i to smo resili  ;D



My working day begins with awakening drink coffee and then steal all day...

Dzonny

Dobro je, pomislih da imam neku verziju foruma koja je evoluirala sama od sebe. :P

Advertisement: