News:

Want to get involved in developing SMF, then why not lend a hand on our github!

Main Menu

Προβλημα Forum- Μια Βοηθεια Παρακαλω..

Started by vasilios, November 23, 2010, 03:27:10 PM

Previous topic - Next topic

vasilios

Γεια και Χαρα σας!!
Παρακαλω την βοηθεια σας στο εξης προβλημα...
Εφτιαξα ενα Φορουμ που βρισκεται ακομη στο σταδιο της οργανωσης.. το προβλημα ειναι οτι ενω καταφερνω να ανεβασω φωτογραφιες στην αντιστοιχη κατηγορια που εχω δημιουργησει μεσα στο φορουμ...
οταν παω να δημιουργησω ενα νεο τοπικ με ενα θεμα,, τους κανονες του φορουμ ας πουμε...
Παιρνω το παρακατω μηνυμα..

Forbidden
You don't have permission to access /index.php on this server.
Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Μηπως μπορει καποιος να βοηθησει?
Τι φταιει? Κανω κατι λαθος εγω η πρεπει να ενημερωσω την εταιρια  Hosting που χρησιμοποιω??


agridoc

Για να μην παιδεύεσαι επικοινώνησε με τον host σου.
  For Greek aeromodellers and our friends around the world  - Greek Button sets for SMF - Greeklish to Greek mod
Δeν αφιερώνω χρόνο για μηνύματα σε greeklish.

andy12gr

Υποθετω οτι δεν ειναι καποιος free host.καποια εποχη ειχα και εγω παρομοιο προβλημα και μου το ελυσε ο host. Αρα οπως ειπε και agridoc πρεπει να επικοινωνησεις μαζι τους.

vasilios

Οχι δεν ειναι free host..
Απο χθες το βραδυ προσπαθω να επικοινωνησω μαζι τους στελνω mails αλλα ουτε φωνη ουτε ακροαση απο την μερια τους...
Το προβλημα συνεχιζετε και δεν βρισκω λυση :-[


vasilios

Επειδη δεν μπορεσα να βρω ακρη με τον host αρχισα και το εψαξα μονος μου και απο δοκιμες διαπιστωσα πως οταν παω να ανεβασω φοτογραφιες μεχρι 3 δημιουργειται μια χαρα το ποστ αλλα αν ανεβασω 4 και πανω παιρνω το συγκεκριμενο μηνυμα..

Forbidden
You don't have permission to access /index.php on this server.
Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Να σημειωσω πως ανεβαζω τις φοτογραφιες με ImageVenue
Μηπως μπορει καποιος να καταλαβει τι φταιει??

andy12gr

πιθανοτατα εκτος απο το host να φταιει και το μεγεθος των φωτογραφιων. Δοκιμασε με πλατος λιγοτερο απο 500

Advertisement: