Dosta Problema

Started by NEED_HELPER, December 05, 2010, 10:57:57 AM

Previous topic - Next topic

NEED_HELPER

Prvi potinje je kako da postavim za svaki forum posebnu sliku ako ne razumete na sta mislim pogledajte sledecu sliku na sta mislim:
slika:   

Drugo pitanje je: jedan lik koji mi je odradio forum je postaviona dno mog sajta banner ali je proslo dosta vremena otkad je on to odradio i moj forum je ojacao kako da uklonim taj banner?

Trece pitanje je kako da na dno foruma smf 1.1.2 ubacim chat?

Hvala  ;D

Dzonny

1. cbi modul.
2. Index.template.php u direktorijumu teme koju koristiš.
3. npr:
http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=1319

NEED_HELPER

instalirao sam chat i evo sta mi izbaci error kada hocu da udjem na sajt.
Fatal error: Cannot redeclare getshoutboxcontent() (previously declared in /home/bgd/public_html/Sources/Load.php:2286) in /home/esport/public_html/Sources/Load.php on line 2364


STA DA RADIM??

Founder 2008


Dzonny

Pogledaj parse moda i ručno proveri kodove u svim fajlovima, a najpre template fajlovima. Upustvo za ručnu instalaciju modova imaš i FAQ vodičima.

NEED_HELPER

2. Index.template.php u direktorijumu teme koju koristiš.
Ja sam obrisao odatle code od tog bannera i isao sam save changes ali je banner i dalje na forumu sta da radim??

Dzonny

Onda vidi i ostale .template fajlove koje imaš u direktorijumu tvoje teme.

NEED_HELPER

Ko moze da mi ubaci quick replay i shutbox za chat znate na sta mislim? :)
Placam 400 dinara kredit samo.

Skipper.

E da nisam na postpaidu sad bih imao kredita  ;D
A zašto jednostavno ne bi malo pročitao smf literaturu pa da to naučiš jednom kako se radi a ne da zapitkuješ za svaku stavku?
It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

Advertisement: