News:

Bored?  Looking to kill some time?  Want to chat with other SMF users?  Join us in IRC chat or Discord

Main Menu

Par pitanja oko dodataka za SMF

Started by -PariS-, December 15, 2010, 02:57:38 PM

Previous topic - Next topic

Dzonny

Nisi dobro neki kod postavio za taj mod.
Koju si verziju moda instalirao?

Pogledaj kod za Admin.template.php, možda ti je nešto promaklo tu?

-PariS-

#21
Instalirao sam ovu verziju moda :
HideTagSpecial185Fix.zip
Za verziju 1.1.11, a ja koristim 1.1.12

Provericu jos jednom kod za Admin.template.php pa ti javim ovde za 5 min... Ovo mi je hitno da ispravim, i uzgred hvala na pomoci  ;)

Edit :

Proverio sam opet admin.template.php i nece opet isto javlja... ?



▓▒RapidBelgrade▒▓

jel koristis default temu ili custom?   

jesi inst. mod rucno ili automatski? 

da li ti mod radi bez tih gresaka u default temi? 



My working day begins with awakening drink coffee and then steal all day...

-PariS-

ne koristim default temu, koristim Carbon temu...
Instalirao sam ga rucno...
Mod ne pravi nikakve greske osim ovoga sto sam naveo gore a to je da ne mogu da udjem u opciju Poruke i teme gde mi je opcija za podesavanje hide moda...
Probao sam i na default temi i istu gresku prijavljuje tj nece da udje u opciju Poruke i Teme...

???


▓▒RapidBelgrade▒▓

hmm   da nisi fulao verziju moda sa verzijom tvog foruma cim ti na default temi pravi problem? 




My working day begins with awakening drink coffee and then steal all day...

-PariS-

pa jesam... hehe  :D
Ja koristim verziju 1.1.12 a pise da mod nije podrzan na njoj, mada dzonny mi je rekao da mod radi i na 1.1.12 pa da instaliram tako sto cu oznaciti 1.1.11 verziju i kliknuti parse pa instalirati rucno po tom uputstvu...
To sam i uradio i hide tag mi radi samo sto ne mogu da udjem u opciju Poruke i Teme ...

▓▒RapidBelgrade▒▓

 jel imas da vratis stari Admin.template.php pa onda da ponovo odradis rucno taj fajl ....



My working day begins with awakening drink coffee and then steal all day...

-PariS-


Imam, i to sam vec probao, i ne radi...

Ima li jos neko bilo kakvo resenje za ovo ? jer mi je hitno da sto pre ovo resim...  ???

-PariS-


Malo da refresujem temu, ima li neko resenje za gore navedeni problem oko Hide Taga... ?  ???

Dzonny

Najbolje je da proveriš onda sve kodove tog moda, jer jedino tako možeš pronaći grešku. Jeste veliki posao, ali to je jedini siguran način, da ne nagadjamo sad gde je greška.

Advertisement: