News:

SMF 2.1.4 has been released! Take it for a spin! Read more.

Main Menu

Ikonica - NOVO -

Started by Bob Marley, December 21, 2010, 08:20:26 AM

Previous topic - Next topic

Bob Marley

Znam da je sto puta pisano o ovome po Forumu, ali me toliko gazi temperatura da me mrzi da koristim search, pa ako nekome nije tesko samo na brzinu da me uputi gde tacno da izmenim red koda (predpostavljam da je index.template.php) u smf 1.1.12 da bi umesto slova NOVO bila ikonica novo

Maxion7

Desni klik na "Novo", zatim View image info i tu ce ti pisati odakle "vuce" slicicu... :D I onda je samo ubacis na to mjesto.. :P

Nadam se da si me razumeo.. :P

Dzonny

Nigde, samo pogledaj odakle vuče sličicu, a trebalo bi da je vuče iz images direktorijuma tvoje teme, i tu uploaduj novu new.gif sličicu.
Opet kažem proveri odakle vuče sliku, pa tek onda uploaduj.

Bob Marley

Niste me dobro razumeli ili se ja nisam dobro izrazio, nije da fali slicica pa da treba samo da je ubacim, to sam odmah u startu proverio, nego uopste i ne postoji slika, vec je uradjeno tako da za NOVO jednostavno pise NOVO sto me iskreno nervira jako xD Zato predpostavljam da negde treba malo da izmenim kod i da prilozim sliku na odredjeno mesto

Cola-Coca

Quote from: Bob Marley on December 21, 2010, 08:51:28 AM
Niste me dobro razumeli ili se ja nisam dobro izrazio, nije da fali slicica pa da treba samo da je ubacim, to sam odmah u startu proverio, nego uopste i ne postoji slika, vec je uradjeno tako da za NOVO jednostavno pise NOVO sto me iskreno nervira jako xD Zato predpostavljam da negde treba malo da izmenim kod i da prilozim sliku na odredjeno mesto

Ja sam te razumjeo iz prve sto zelis. Zelis taj text promjenit za sliku koliko sam te svatio.
Ako je to onda mislim da bi trebao promjenuti u index.template.php taj code koji se odnosti za text u code za sliku.  :)
I LOVE SMF

Bob Marley

Pa i ja znam (predpostavljam) da je u pitanju index.template.php samo me zapravo zanima koji tacno deo koda je "odgovoran" za to :)

Dzonny

Jok :)
Mislim da je display.template, ali lakše bi ti bilo da udješ u prevod, nadješ tekst "novo", i preimenuješ ga tako da tu stoji html kod za sliku, dakle img src tag. :)

Bob Marley

Quote from: Dzonny on December 21, 2010, 09:18:47 AM
Mislim da je display.template, ali lakše bi ti bilo da udješ u prevod, nadješ tekst "novo", i preimenuješ ga tako da tu stoji html kod za sliku, dakle img src tag. :)

Odradio sam ovo, i sada je sve ok! Hvala :)

Advertisement: