News:

Bored?  Looking to kill some time?  Want to chat with other SMF users?  Join us in IRC chat or Discord

Main Menu

Off Topic - Svaštara

Started by Dzonny, December 21, 2010, 03:56:01 PM

Previous topic - Next topic

Groovy.™

No ,sve sem joomle i wordpress-a...jer mi se ne svidjaju uopste...

Cola-Coca

Quote
moze li mi neko reci koji je najbolji portal/sajt

Od ovih poznatijih ova 2 : Joomla i Wordpress ... i neznam ovaj phpfox ,alo vise o njemu
ovde:
http://www.phpfox.com/

... isto tako DCP-Portal, Mambo

Evo info o Mambo portalU:
Mambo is a feature-rich dynamic portal engine/content management tool capable of building sites from several pages to several thousand. Mambo uses PHP/MySQL and features a very comprehensive admin manager. Mambo uses a modular framework for component/class extensibility. With Mambo there is no need for HTML, XML, DHTML skills. Just enter your content, add a picture and then through the easy to use administrator web-interface click Publish.
I LOVE SMF

Remorker

Sve ovisi o tome za koju tematiku ti treba CMS, ako hoćeš imati svoj blog, najbolji je Wordpress.

-Remorker

Groovy.™

Normalno nesto ,samo da izgleda ok..da nije razbacan meni i da nije komplikovano...jer joomla i word stalno moraju da se azuriraju ...
jel neko koristio jfusion ?

-Grovy xD

Dzonny

Svaki cms moraš apdejtovati, tj ne moraš ali je poželjno ako nećeš da ti neko upadne u sistem.
On svih cms sistema koji postoje wordpress i joomla ti dodju kao jedni od najlakših za snalaženje. Prosti su a moćni, pa je to moja preporuka.

Cola-Coca

Najbolja ti je Joomla jer ima nas suport forum.
I LOVE SMF

Groovy.™

Ok...onda od sve muke cu joomlu...samo moze li mi neko objasniti povezivanje joomle sa smf-om ?
jel da koristim  isti databaze kao i od foruma ,za joomlu....

Cola-Coca

Quote from: Grovy. on January 12, 2011, 09:25:39 AM
Ok...onda od sve muke cu joomlu...samo moze li mi neko objasniti povezivanje joomle sa smf-om ?
jel da koristim  isti databaze kao i od foruma ,za joomlu....

e mislim da je toretski moguce samo trebas napravit "Most" izmedju te dvije scripte u bazi podataka.
O tome vise ti zna Dzonny.  ;)
I LOVE SMF

Dzonny

Joomlu instaliraš posebno, u drugu bazu (ili baš ako hoćeš u istu bazu, samo stavi drugi prefix), i kada je instaliraš onda trebaš dodati modul koji je spomenut gore i konfigurisati ga u admin panelu tako da se spoji sa smfom.

Remorker

Quote from: Grovy. on January 12, 2011, 09:25:39 AM
Ok...onda od sve muke cu joomlu...samo moze li mi neko objasniti povezivanje joomle sa smf-om ?
jel da koristim  isti databaze kao i od foruma ,za joomlu....

Imaš ovdje cijeli forum o "mostovima" s joomlom: http://www.simplemachines.org/community/index.php?board=138.0.

I ubuduće za neko pitanje tipa "kako izvesti..." otvorite novu temu, a ne u OFF Topic.

-Remorker

Cola-Coca

I LOVE SMF

Remorker

Evo linka za ljubitelje Balaševićevih pjesama, a ne žive u Vojvodini i ne znaju baš značenje svih riječi. :)

http://vukajlija.com/recnik/autori/226/definicije?order=time

-Remorker

Cola-Coca

QuoteKontaktirajte me na PM ukoliko Vam je potrebna plaćena podrška!


:o :o :o
I LOVE SMF

Remorker

Quote from: steven80 on January 13, 2011, 08:23:34 AM
QuoteKontaktirajte me na PM ukoliko Vam je potrebna plaćena podrška!


:o :o :o

Uz višak slobodnog vremena sam počeo pružati nešto kao plaćena podrška. Mislim da sam se krivo izrazio, a ti me krivo shvatio. To ti je nešto što je namjenjeno onima koji neće/ne znaju raditi neke stvari i žele da im netko održava forum ili napiše mod samo za njihove potrebe... Naravno sva podrška koju pružam na ovom forumu je besplatna.

-Remorker

Dzonny

Kad smo već kod Vukajlije :)
http://vukajlija.com/forumas/69719
I najjači članak: :)
http://vukajlija.com/tehnicka-podrska/227836

Quote from: steven80 on January 13, 2011, 08:23:34 AM
QuoteKontaktirajte me na PM ukoliko Vam je potrebna plaćena podrška!


:o :o :o

NIšta čudno, mnogi ljudi pružaju privatnu podršku uz honorare naravno. :)

Remorker

Moram još razmisliti kako da formuliram potpis.

Ovo mi je najjače (Zove support Microsofta):

-Odlično. Kliknite na start meni.
-Nemam start meni, koristim ubuntu.
-Morate da kliknete prvo na start meni.
-Ama čuješ li me? Nemam start meni. Ne koristim windows.
-Ako želite da vam pomognem, kliknite na start meni. Dole u levom uglu je.
-.........Evo, kliknuo sam.

-Remorker

yumpy

#196


toliko od mene!!

▓▒RapidBelgrade▒▓

Quote from: yumpy on January 13, 2011, 10:03:16 AM
toliko od mene!!

i previse...   

voleo bi ti da si na Ivanovom mestu al jbg....  ovako mozes samo da pises gluposti



My working day begins with awakening drink coffee and then steal all day...

Skipper.

Quote from: RapidBelgrade on January 13, 2011, 10:39:18 AM
i previse...   

voleo bi ti da si na Ivanovom mestu al jbg....  ovako mozes samo da pises gluposti
Ko ne bi voleo da ima najveći SMF forum  ;D
It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

Masterd


Advertisement: