News:

Want to get involved in developing SMF, then why not lend a hand on our github!

Main Menu

Off Topic - Svaštara

Started by Dzonny, December 21, 2010, 03:56:01 PM

Previous topic - Next topic

Dzonny

yumpy, ja se ne bih složio. Napravi ti toliko veliki forum, sa tolikom bazom, sa toliko poseta, i bolje ga optimizuj. Ipak im stranica ima gomilu slika i banera, a učita se sve za neko podnošljivo vreme.
Alexa kupi podatke samo od korinika koji imaju njihov toolbar instaliran, što je zanemarljivo mali broj ljudi, pa su njihovi podaci prilično nezgodni za ozbiljno shvatanje.

Cola-Coca

Quote from: Dzonny on January 13, 2011, 02:26:14 PM
yumpy, ja se ne bih složio. Napravi ti toliko veliki forum, sa tolikom bazom, sa toliko poseta, i bolje ga optimizuj. Ipak im stranica ima gomilu slika i banera, a učita se sve za neko podnošljivo vreme.
Alexa kupi podatke samo od korinika koji imaju njihov toolbar instaliran, što je zanemarljivo mali broj ljudi, pa su njihovi podaci prilično nezgodni za ozbiljno shvatanje.

Ovo se s tobom slazem Dzonny. Bas sam citao neki dan da alexa dava poene samo od posjeta ljudi koji imaju alexa toolbar instaliran a od ovih drugih nista.
I LOVE SMF

Cola-Coca

Remorek zasto uvjek pises na dnu kad nekome nesto odgovoris -Remorek

Pa svi znamo da si ti to napisao xD
I LOVE SMF

Skipper.

Piše Remorker  :P

-Skipper_gm
It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

Madzgo

Ja sam mu rekao da stavi u signature da ne kuca :D

Cola-Coca

Quote from: Skipper_gm on January 13, 2011, 05:11:40 PM
Piše Remorker  :P

-Skipper_gm

znam da pise ali mi znamo svi ovde da je on to odgovorio pa bas zato netreba otaj potpis
-Remorek

.. isto tako moze da stavi u potpis pa tako da nepise svaki put.  :)
I LOVE SMF

Madzgo

On kad upali komp kopira ovo "-remorker" i onda samo puca paste kad ispiše post :D

▓▒RapidBelgrade▒▓

mije losa fora...   ajmo svi da pisemo  remorker   ;D







-remorker



My working day begins with awakening drink coffee and then steal all day...

Groovy.™


Skipper.

Quote from: RapidBelgrade on January 13, 2011, 06:26:56 PM
mije losa fora...   ajmo svi da pisemo  remorker   ;D
;D ;D ;D





-remorker
It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

Cola-Coca

Quote
mije losa fora...   ajmo svi da pisemo  remorker    :laugh:



-Remorek
I LOVE SMF

Cola-Coca

Quote from: RapidBelgrade on January 13, 2011, 06:26:56 PM
mije losa fora...   ajmo svi da pisemo  remorker   ;D







-remorker

RapidBelgrade nije sa malim slovom "r" vec sa velilim "R"
I LOVE SMF

patche_82

Quote from: RapidBelgrade on January 13, 2011, 06:26:56 PM
mije losa fora...   ajmo svi da pisemo  remorker   ;D







-remorker

Koji si ti car !


-Remorek

Cola-Coca

I LOVE SMF

Dzonny

Hahah, kako je kul ta slika :)
Uspeli ste da spamujete previše i u spam temi, bravooo :P

Remorker

Nije mi jasno, ako se već sprdate, zašto ne napišete makar ispravno. Ja sam Remorker, a ne Remorek!

Odgovor na pitanje zašto to pišem je neka vrsta forumskog bontona koja uključuje potpis na kraju poruke.

-Remorker

Cola-Coca

Quote from: Remorker on January 14, 2011, 08:08:42 AM
Nije mi jasno, ako se već sprdate, zašto ne napišete makar ispravno. Ja sam Remorker, a ne Remorek!

Odgovor na pitanje zašto to pišem je neka vrsta forumskog bontona koja uključuje potpis na kraju poruke.

-Remorker

Ok, uredu je ali da se nemucis non-stop pisajuci -Remorker mozes stavit to u potpis.
Jer ipak od svih nas koliko nas ima ovde na ex-yu soport foruma za SMF ti si jedini koji se
"digitalno" potpisuje na kraju svake poruke koju napises.

Stavi u potpis xD  :)
I LOVE SMF

Remorker

Quote from: steven80 on January 14, 2011, 08:25:18 AM
Quote from: Remorker on January 14, 2011, 08:08:42 AM
Nije mi jasno, ako se već sprdate, zašto ne napišete makar ispravno. Ja sam Remorker, a ne Remorek!

Odgovor na pitanje zašto to pišem je neka vrsta forumskog bontona koja uključuje potpis na kraju poruke.

-Remorker

Ok, uredu je ali da se nemucis non-stop pisajuci -Remorker mozes stavit to u potpis.
Jer ipak od svih nas koliko nas ima ovde na ex-yu soport foruma za SMF ti si jedini koji se
"digitalno" potpisuje na kraju svake poruke koju napises.

Stavi u potpis xD  :)

Moj "potpis" ostaje na trenutnoj poziciji do daljnjeg. :)

-Remorker

Cola-Coca

Quote from: Remorker on January 14, 2011, 08:39:12 AM
Quote from: steven80 on January 14, 2011, 08:25:18 AM
Quote from: Remorker on January 14, 2011, 08:08:42 AM
Nije mi jasno, ako se već sprdate, zašto ne napišete makar ispravno. Ja sam Remorker, a ne Remorek!

Odgovor na pitanje zašto to pišem je neka vrsta forumskog bontona koja uključuje potpis na kraju poruke.

-Remorker

Ok, uredu je ali da se nemucis non-stop pisajuci -Remorker mozes stavit to u potpis.
Jer ipak od svih nas koliko nas ima ovde na ex-yu soport foruma za SMF ti si jedini koji se
"digitalno" potpisuje na kraju svake poruke koju napises.

Stavi u potpis xD  :)

Moj "potpis" ostaje na trenutnoj poziciji do daljnjeg. :)

-Remorker

Nema problema evo i ja sam sada poceo (ovaj potpis kao neki virus, zarazio sam se)

-steven80
I LOVE SMF

dan555

Quote from: Remorker on January 14, 2011, 08:08:42 AM
Odgovor na pitanje zašto to pišem je neka vrsta forumskog bontona koja uključuje potpis na kraju poruke.

-Remorker
Da li je još neko  čuo za to pravilo forumskog bontona? Ja nisam. :-[
Čemu služi ceo blok sa nikom, avatarom i ostalim podacima o korisniku ako je potrebno dodavati još i potpis. Nik i avatar su potpis svakog od nas.

Pristojno je potpisati mejl, ako se šalje nepoznatoj osobi koja nas nema u svom imeniku, ali na forumu to zaista nije potrebno.
Netikecija ne zahteva potpisivanje poruka u forumu.

Osim toga, Remorkeru, po tome što kažeš svi mi ovde, osim tebe, smo nepristojni jer se ne potpisujemo u svakoj poruci. ::)

A i kako te ne mrzi... :D

Advertisement: