Iskakajuci prozor za hyperlink

Started by scrolllock, December 22, 2010, 03:28:03 PM

Previous topic - Next topic

scrolllock

Verijem da se o ovome pisalo ali nisam uspeo da nadjem ni preko searcha.Da li postoji mod ili nesto sto treba doraditi da kada kliknem na insert hyperlink  izadje mi ovaj prozor



to mi treba jer kad zelim da uradim da neka rec vodi do neke teme da kad napisem:-primer- selektujem tu rec i kliknem na insert hyperlink i unesem link od neke teme do koje zelim da me odvede kad kliknem na tu rec, sad nije moguce uraditi nesto slicno jer kad bi selektovao ona bi se izbrisala i umesto nje bi bilo samo[ url][/url  ]a da radim rucno zahteva mnogo vremena za veci broj tih reci, hvala unapred mnogo bi mi pomoglo.

Skipper.

Za mod neznam jel ima ali znam da je to sastavni deo 2.0 verzija foruma.
It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

Masterd



rocknroller

Quote from: Skipper_gm on December 22, 2010, 03:59:51 PM
Za mod neznam jel ima ali znam da je to sastavni deo 2.0 verzija foruma.

hmm.. ne znam, nisam prmjetio gdje se uključuje opcija u SMF2?

Mihac™

Quote from: scrolllock on December 22, 2010, 03:28:03 PM
Verijem da se o ovome pisalo ali nisam uspeo da nadjem ni preko searcha.Da li postoji mod ili nesto sto treba doraditi da kada kliknem na insert hyperlink  izadje mi ovaj prozor


Pa kad otvoriš pisanje poruka pa evo i ovdje to ima, ,onda klikni ovu ikonicu koja ti je gore s desne strane ispod odabira boja i to ti je to

"kad budala postavi neko glupo pitanje ni deset mudraca ne može na njega odgovoriti "

scrolllock

Pomoci ce samo jos da ubacim tu opciju i dugme

Mihac™

pa na toj verziji SMF-a koju imaš nećeš ubaciti nikada tu opciju WYSIWYG pregleda

"kad budala postavi neko glupo pitanje ni deset mudraca ne može na njega odgovoriti "

rocknroller


Advertisement: