Team - mod (Admin ,global m. i ostalo)

Started by Groovy.™, December 24, 2010, 08:04:42 PM

Previous topic - Next topic

Groovy.™

Zanima me da ,li postoji neki nacin da namestim da kad se klikne npr. na team ,da mi izbaci administratore ,g. mod i ostalo ,bas kao ovde http://www.prijepolje.smffy.com/index.php?action=teampage
taj forum je free - hosting...meni treba za rc4 :D



Groovy.™

Hvala Dzonny , samo mi nije jasno sto ne upgrade modove za rc4 ,jer pola modova je jos za RC3 i RC2 :( ...da ,li je to posledica nedostatka tima koji ce to da radi ,ili ?

Staff Page sam vec koristio ,ne svidja mi se bas mnogo :)


Groovy.™

Cudno mi je sto ovde pise da je i za rc4 ,a nema nigde link za downoload ,samim tim nije ni post editovan od strane "dream portal team" ...

Masterd

Skini mod sa moga linka. Provjereno radi.

Groovy.™

Izvinjavam se zbog pisanja odg za odgovorom . Instalirao sam mod rucno ,i sad kad odem u admin-> manage team page - izbaci mi sledeci text "Unable to load the 'TeamPage' template." sta da radim ,da li trebam da podesim neke permiss ?

@Masterd
Ne vidim nigde downoload link tog moda za rc4 :(

Dzonny

Fali ti fajl TeamPage.template.php.
Uploaduj ga iz paketa u Themes/tvoja tema

Groovy.™

Quote from: Dzonny on December 25, 2010, 07:21:11 AM
Fali ti fajl TeamPage.template.php.
Uploaduj ga iz paketa u Themes/tvoja tema

To sam resio ,a sad je izbio drugi problem :(

QuoteFatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/ubnes/public_html/Sources/TeamPage.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/ubnes/public_html/Sources/Admin.php on line 666

Masterd

Quote from: Bast0n on December 25, 2010, 07:19:00 AM
@Masterd
Ne vidim nigde downoload link tog moda za rc4 :(

Moraš se registrirati da bi ga vidio.

Groovy.™

#11
Hvala puno :) :)

Evo okacicu mod u attac ,ako nekome zatreba (RC4)

Masterd

Quote from: Bast0n on December 25, 2010, 07:48:57 AM
Hvala puno :) :)

Nema problema!  ;)

Mod radi i na SMF- u 1.1.x. Znaš li da ne smiješ redistribuirati mod bez autorovog dopuštenja? 

Advertisement: