News:

Want to get involved in developing SMF, then why not lend a hand on our github!

Main Menu

Problem sa temama

Started by Maxion7, December 26, 2010, 03:56:55 PM

Previous topic - Next topic

Maxion7

Znaci imao sam neke greske u error logu i sredjivao sam, bilo su neke greske oko modova i deinstalirao sam modove, kada sam zavrsio sa tim, otisao sam u jedan topic i ono nista ne prikazuje, znaci ne prikazuje ni gresku, nista... :S Mozete li pomoci, bar o kom fajlu je rijec? :S

Skipper.

Nisam te baš najbolje shvatio. Kad odeš u topik tu nema ničega, kao da nema tema i postova?
It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

Maxion7

Da, nema uopste nista, samo gore meni i ispod pise smf 1.1.12 ...itd... :S

Skipper.

Ovako ti je sad baš kul, dolazi ti pozadina do izražaja  ;D. Koje si greške imao? Koji modovi su ti pravili problem? Kako si ih deinstalirao? Imaš li neki noviji backup?
It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

Maxion7

Kada sam tek otvorio forum instaliravao sam modove automatski i tako je pravilo greske... I onda sam odlucio da idem, kod po kod i sve te modove sto prave gresku izbrisem .... Kada sam zavrsio ovo mi se desilo, a nemam noviji backup... :S

Maxion7

#5
Rijeseno... :) Znaci QueryString.php mi je pravio problem...

Advertisement: