News:

Want to get involved in developing SMF, then why not lend a hand on our github!

Main Menu

Award mod-prikaz u profilu (REŠENO)

Started by Skipper., December 28, 2010, 02:23:35 PM

Previous topic - Next topic

Skipper.

Pre nekog vremena sam instalirao ovaj mod. Pošto izmene koje se odnose na Display.template.php nisu bitne za funcionalnost moda, a i ja sam bio u nekoj gužvi+ Display.template.php mi se razlikuje od standardnog zbog drugačijeg post profila, taj deo mi je do danas ostao ne izmenjen. Danas sam hteo i to da odradim međutim ne mogu nikako da namestim da mi se pehari prikazuju u post profilu člana na forumu. Pojavi mi se samo ikonica u onom delu gde su ikonice za slanje pm-a, pregled profila... Kako da se vide pehari u posebnom redu? Znam da ovo može pošto mi je to radilo na 1.1.11 verziji foruma, dok sad koristim 2.0RC3 i custom temu.

It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

Chupko



Mozes da prikacis deo iz display.template.php gde ti se nalazi award mod ?

rocknroller

Napravi novu stavku liste u koju trebaš umetnuti kod moda, na mjesto gdje želiš da se prikazuje.

<li class="postprofilsredina">OVDJE KOD MODA</li>

ili prikači display template

Skipper.

U atačmentu se nalazi Display.template.php bez ikakvih kodova od award moda
It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

rocknroller


Skipper.

It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

rocknroller


Skipper.

Uključena je ta opcija po defaultu ali se sada malo čudno ponaša. Kad stavim da se prikazuje određeni broj pehara u profilu on to iskaže a ukoliko stavim 0 (ona se koristi za neograničen broj) onda neće. Verovatno je autor moda to pogrešno odradio ali nema veze bitno je da meni radi, stavio sam da se prikazuje neki veći broj pehara.
Hvala svima, problem rešen  ;)
It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

Advertisement: