403 Forbidden error

Started by psychom, December 29, 2010, 07:46:21 AM

Previous topic - Next topic

psychom

Pozdrav svim forumasima i sve najbolje za blagdane,

nedavno mi je iskocio ovaj error na stranici, a do tada je sve radilo bez problema

Forbidden

You don't have permission to access /forum/index.php on this server.

Additionally, a 403 Forbidden error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.


o cem se radi i sta da ja sad radim  :o

hvala unaprijed za bilo kakav koristan savjet  ;)

Dzonny

Obrati se hostu ako ništa nisi radio, to je suspendovan url koliko sam ja upoznat.

psychom


Groovy.™

ovo se i meni desavalo ...zato sto kad prekoracis odredjen broj konekcija prema njihovom server, on ovo izbacuje

Cola-Coca

Meni je taj error izbacilo kada sam isao da saljem svim clanovima foruma email poruku tj. cestitke za Bozic.
Nakon toga sam otvorio "ticket" i pitao hosting podrsku u cemu je problem i rekli su mi da se to desilo radi
tih email poruka koje sam isao slat zato jer mi je dozvoljeno samo 100 poruka po satu. I nakon toga su mi ukljucili opet
sajt/forum.
I LOVE SMF

psychom

Quote from: Bast0n on December 29, 2010, 10:42:05 AM
ovo se i meni desavalo ...zato sto kad prekoracis odredjen broj konekcija prema njihovom server, on ovo izbacuje
Quote from: steven80 on December 29, 2010, 11:06:20 AM
Meni je taj error izbacilo kada sam isao da saljem svim clanovima foruma email poruku tj. cestitke za Bozic.
Nakon toga sam otvorio "ticket" i pitao hosting podrsku u cemu je problem i rekli su mi da se to desilo radi
tih email poruka koje sam isao slat zato jer mi je dozvoljeno samo 100 poruka po satu. I nakon toga su mi ukljucili opet
sajt/forum.


hmm, ali sada nije bio slucaj ni s jednim, ... na serveru je bilo vrlo malo prometa zbog blagdana i nitko od admina nije slao nikakve mailove nit nista...   


Skipper.

U svakom slučaju kontaktiraj host i pitaj ih šta je bio problem.
It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

psychom


Advertisement: