Nesto kod kucica za profil

Started by Veky, January 03, 2011, 05:15:28 PM

Previous topic - Next topic

Veky

imgur.com/9Z3hm.png -> I vidite ovo iznad ranka "New Member" Kako da to maknem? Zelim samo da se vide rankovi a ne i taj "New Member"

Cola-Coca

Quote from: Veky on January 03, 2011, 05:15:28 PM
imgur.com/9Z3hm.png -> I vidite ovo iznad ranka "New Member" Kako da to maknem? Zelim samo da se vide rankovi a ne i taj "New Member"


Odgovor na pitanje ( za verziju 1.1.x za RC neznam moguce da je isto) :

Ides na:  ADMINCP --> Membergroups --> This group is based off posts    ,to odcekiraj i gotovo.
I LOVE SMF

Veky

Quote from: steven80 on January 03, 2011, 05:32:34 PM
Quote from: Veky on January 03, 2011, 05:15:28 PM
imgur.com/9Z3hm.png -> I vidite ovo iznad ranka "New Member" Kako da to maknem? Zelim samo da se vide rankovi a ne i taj "New Member"


Odgovor na pitanje ( za verziju 1.1.x za RC neznam moguce da je isto) :

Ides na:  ADMINCP --> Membergroups --> This group is based off posts    ,to odcekiraj i gotovo.

Ali sam stavio da se grupe baziraju na postovima..Znaci kad prode sta ja znam 500 postova dobiva drugi forum rank koji sam napravio..

Maxion7

Admin Panel - Trenutna tema - Sakriti nazive grupa baziranih na broju poruka za grupisane članove?  :D

Veky

Quote from: Maxion7 on January 03, 2011, 05:47:30 PM
Admin Panel - Trenutna tema - Sakriti nazive grupa baziranih na broju poruka za grupisane članove?  :D

E ma to care..Hvala ti ;) ^^

Maxion7


Masterd


Veky

Imam jos 1 pitanje tu da ne otvaram novu temu...

imgur.com/9Z3hm.png

Znaci kako da dodam tu u kucicu Online/Offline status..Ako znate na sta mislim?

imgur.com/WhGwo.gif - Znaci kad je online da tako zeleno svjetli u toj novoj kucicu uz profil

Jel zna netko?

Maxion7

Ne razumijem sta zelis da kazes, po defaultu ako je clan online prikazuje se zelenom bojom ta "kucica"... :D

Moze li link do foruma?

Veky

Quote from: Maxion7 on January 04, 2011, 02:26:13 PM
Ne razumijem sta zelis da kazes, po defaultu ako je clan online prikazuje se zelenom bojom ta "kucica"... :D

Moze li link do foruma?

Znaci kad napise post da sastrane mu izbaci ovako -> imgur.com/LtYfP.png, znaci da se vidi jel offline ili online, a ne da moras na njegov profil kliknuti da bi vidio...

Forum bi zadrzao trenutno anoniman...

Balsa.

Hej, kako da odvojim linijama svaki dio post kucice, npr. rank od avatara, od imena itd. ?

Dzonny

Otvoriš template, u ovom slučaju bi trebao biti Display.template, nađeš kod koji se odnosi na to što želiš da odvojiš i samo dodaš <hr /> ili već stilski definiši na koji način želiš da ih odvojiš..

Advertisement: