Advertisement:

Author Topic: Disa pyetje per SMF!  (Read 19501 times)

Offline Dardan.

 • Newbie
 • *
 • Posts: 2
Disa pyetje per SMF!
« on: January 05, 2011, 03:34:05 AM »
Pershendetje jam i ri ne platformen e SMF dhe me nevoitet ndihm.

Mund te me tregoni si te ndaloj botat (bots) ne forum, sepse po e mbushin forumin me spam.
Nje theme instalohet vetem permes AdminCP apo? Ska nevoj per FTP, por kur po instaloj nje theme te re po prishet forumi.

Kam ende edhe disa pyetje, por njeher per kto dyja jam me nevojshem.

Offline Poshnjari

 • Jr. Member
 • **
 • Posts: 122
  • GreekNeaTech on Facebook
  • @GreekNeaCom on Twitter
  • Free Full Software
Re: Disa pyetje per SMF!
« Reply #1 on: March 30, 2011, 02:25:11 PM »
Dardan jepe dhe ndonje shpjegim se ke version perdore, por nje mod i mire eshte akismet per perandalimin e boteve
« Last Edit: March 30, 2011, 02:29:13 PM by Familja »