Internal Server Error

Started by Maxion7, January 05, 2011, 11:29:08 AM

Previous topic - Next topic

Maxion7

Instaliravao sam ručno FlashChat Integration mod, evo i link: http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=611

I odjedno kada sam otisao na sajt izbacilo mi je ovu gresku:

QuoteInternal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, [email protected] and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Nakon toga sam sve fajlove vratio kako su i bili, medjutim, greska je stalno tu, poslao sam hostingu poruku da vidim da li je do njih, ali ne odgovaraju jos... :S Mozete li mi pomoci, da ima ikakve veze sa dozvolama ili ? :S

Dzonny

#1
Ima velike veze sa dozvolama.
Pročitaj FAQ modula i biće ti jasno koji chmod trebaš staviti za koji fajl/folder.

EDIT; predjoh se, faq je kod ajax chata, izvini.
Probaj da chmoduješ fajlove ovog moda na 775 ili na 777, pa probaj da li onda radi forum.

Maxion7


Dzonny

Onda ručno izbriši mod, trebalo bi onda da radi sve, ako je problem sa dozvolama.

Founder 2008

Proveri dozvole foldera i fajlova na serveru. Ako nije to onda proveri htaccess fajl.

Maxion7

Izbrisao sam sav mod, sve fajlove koji su vezani za mod i opet isto.. :S Pomazite... :S

Remorker

Jesi li obrisao i table koje je mod kreirao u databazi?

-Remorker

Dzonny

Ništa, kontaktiraj onda podršku i vidi sa njima da li su oni nešto menjali što može da uzrokuje problem. I kao ćto je rekao Čarobnjak, baci pogled na .htaccess fajl.

Founder 2008

Prijatelju, ako ne umeš sam to da rešiš, kontaktiraj hosting support. U server logu će da vide o čemu se radi.  :)

Maxion7

Na .htaccess fajlu su mi dozvole 664, je li to uredu?

A napisao sam podrski juce, i nista mi jos ne odgovaraju... :S

Founder 2008

Ma, otvori htaccess fajl i vidi da li postoji neka greška u kodu.

Madzgo

Quote from: Čarobnjak on January 06, 2011, 08:41:24 AM
Ma, otvori htaccess fajl i vidi da li postoji neka greška u kodu.
Mogao bi mu neko dati svoj htaccess da uporedi..

Maxion7

Da, moze li mi neko dati fajl htaccess da uporedim?

▓▒RapidBelgrade▒▓

#13
Internal Server Error  99%  greska na serveru i ti tu ne mozes nista da uradis....

moraju oni to da rese ....   ako ti se ne javljaju pokusaj da ikako dodjes do njih a kad ti rese problem uradi bekap i bezi od njih....   

posto ja imam svoj dedicated server i kada se desi tako nesto obican reboot resava stvar a posto si ti na shared (predpostavljam) ti to ne mozes odraditi   samo oni.....

koliki ti je forum?   postovi, clanovi?   ako je mali dacu ti ja kod mene free...



My working day begins with awakening drink coffee and then steal all day...

Founder 2008

Quote from: Maxion7 on January 06, 2011, 10:33:11 AM
Da, moze li mi neko dati fajl htaccess da uporedim?
Kopiraj sadrzaj tvog htaccess fajla ovde.

Maxion7

#15
Carobnjak poslao sam ti putem PM sadrzaj htaccess fajla, da ne saljem javno.. :S

I ti RapidBelgrade imas PM..:P

Maxion7

Bio je problem do hosting.. :D Hvala svima na trudu! :)

Advertisement: