News:

Want to get involved in developing SMF, then why not lend a hand on our github!

Main Menu

CroSimulator

Started by Francuz-7021, April 07, 2019, 09:20:42 AM

Previous topic - Next topic

Francuz-7021

Pozdrav!


Htio sam objaviti link na forum ali mi kaže - "Sorry, you are not allowed to post external links."

Uglavnom, forum je vezan za simulacije i sve ostale igre, ali i može se tamo razglabati o računalstvu i tako to... :)
Pokrenut je prošle godine u 11. mjesecu.

I odmah da uspuut pitam za pomoć:
1. Zanima me kako mogu mijenjati ikonice za postove (nema novih i novi postovi)?
2. Kako mogu mijenjati boju slova na naslovnici foruma?

GigaWatt

Quote from: Francuz-7021 on April 07, 2019, 09:20:42 AM
Htio sam objaviti link na forum ali mi kaže - "Sorry, you are not allowed to post external links."

Do 5 post-a, ne moze da postirash linkovi koi ne se del od ovoj forum.

OK izgleda, so srekja ;), no imash neshto menuvano so min/max width i na pomali monitori vaka go prikazuva (na desno e mojot forum, za sporedba... epten e zalepen za kraevite, levo i desno :-\).



Quote from: Francuz-7021 on April 07, 2019, 09:20:42 AM
1. Zanima me kako mogu mijenjati ikonice za postove (nema novih i novi postovi)?



Quote from: Francuz-7021 on April 07, 2019, 09:20:42 AM
2. Kako mogu mijenjati boju slova na naslovnici foruma?

Ne te svativ bash najdobro, na shto konkretno mislish (screenshot ???)?
"This is really a generic concept about human thinking - when faced with large tasks we're naturally inclined to try to break them down into a bunch of smaller tasks that together make up the whole."

"A 500 error loosely translates to the webserver saying, "WTF?"..."

Dzonny

Pročitaj pravilnik ovog podforuma:
https://www.simplemachines.org/community/index.php?topic=105027.msg3203392#msg3203392

Forumi koji koriste default temu nisu dozvoljeni u ovom predstavljanju, pa zaključavam temu do daljnjeg.

Advertisement: