Obavijest korisnicima hrvatskog prijevoda!

Started by Masterd, February 04, 2011, 09:34:02 AM

Previous topic - Next topic

Masterd

Pozdrav! :D

Upravo gledam u ovaj sunčani dan. Nadam se da je i kod Vas tako. Sada da se vratimo na formalne stvari. ::)

Mnogi od Vas ne znaju da sam nedavno postao službeni hrvatski prevoditelj SMF- a. Kao što svi znate, hrvatski prijevod SMF- a 2.0 je u velikoj mjeri ne dovršen. Upravo taj prijevod je razlog zašto otvaram ovu temu. Želio bih sve upoznati s trenutnom situacijom koja je ovakva. SMF 2.0 će uskoro izaći, a još postoji veoma puno posla za napraviti. Trenutno sam u procesu dogovora s Bernardom T.- em i polako dovodimo u svoj red. Želim da znate da će prijevođenje od sada biti višestruko brže, te će teći puno glađe, odnosno, situacija će biti povoljnija za krajnje korisnike (a to ste Vi!). Ne morate brinuti, ovaj prijevod će ubrzo biti u što većoj mjeri aktualiziran. Jednom riječju, ne morate još (pre)dugo čekati. 

To bi bilo sve od mene.

Ugodan dan! ;)

P.S. Uvijek tražimo nove prevoditelje. Ako znate engleski i hrvatski, te ako znate surađivati u timu, mjesto Vas čeka! (Više možete saznati ovdje.)

Dzonny

Da ne otvaram novu temu, isti je slučaj i sa srpskim prevodom (pogotovu ćiriličnim) pa pozivam sve koji znaju srpski i engleski da se pridruže prevodjenju. Svi možemo pomoći makar delom prevoda, a sve što prevedete možete okačiti u ovaj forum, ili se pridružiti grupi prevodica (ukoliko želite ozbiljno i redovno sudelovati u prevodjenju).

Bernard T.

I na ovaj sunčani dan odlučio sam vrijeme pokloniti našem SMF Community te radim na finalnim prijevodima za 2.0 da biste ih mogli početi testirati (i koristiti).

Ima li dragovoljaca da se pridruže u prijevodu Helpa?
://#  Orion | Federation Servers | Info Sector

Dzonny

Oh, Bernarde, dobar dan :)
Kad kažeš "finalne" prevode, ne misliš na 2.0 finalnu verziju, jer ne vidim da su dodati neki novi stringovi (bar nema obaveštenja nigde još)? :)

Bernard T.

Quote from: Dzonny on April 03, 2011, 10:21:57 AM
Oh, Bernarde, dobar dan :)
Kad kažeš "finalne" prevode, ne misliš na 2.0 finalnu verziju, jer ne vidim da su dodati neki novi stringovi (bar nema obaveštenja nigde još)? :)

Dobar dan Dzonny ;)

Nisam mislio egzaktno na "final", već na ovo što imamo do sad, RC5... tih par stringova koje možda donese final riješi se za par minuta...
://#  Orion | Federation Servers | Info Sector

Dzonny

Aha, jasno :) Srećan rad onda, drago mi je da vidim da se radi i na hrv prevodu :)

Advertisement: