Vracanje obrisanog naloga

Started by scrolllock, February 04, 2011, 02:19:59 PM

Previous topic - Next topic

scrolllock

Izbrisan je jedan clan pa me zanima kako mogu da ga vratim (njegov nalog), skinuo sam backup pa me zanima koje fajlove trebam opet da uploadujem ili unesem i gde?Znam da je bila slicna tema ali nema precizno objasnjeno ono sto meni treba, verzija foruma 1.1.12.

Zurka

Quote from: scrolllock on February 04, 2011, 02:19:59 PM
Izbrisan je jedan clan pa me zanima kako mogu da ga vratim (njegov nalog), skinuo sam backup pa me zanima koje fajlove trebam opet da uploadujem ili unesem i gde?Znam da je bila slicna tema ali nema precizno objasnjeno ono sto meni treba, verzija foruma 1.1.12.

Prvo ako si vec video da tema postoji, sto nisi postavio tamo pitanje?
http://www.simplemachines.org/community/index.php?topic=260619.0

A drugo, niko ti ovde nece dati gotovo resenje, to bi bilo kao da je neko uradio umesto tebe, kreni da radis i postavi onda ovde deo koji ti nije jasan.
Udji u phpmyadmin pogledaj deo smf_members i ako malo razumes mysql bice ti jasno koje sve tabele treba da ubacis.

I treca stvar uzmi malo da ucis php, msql iz knjiga, nemoj uvek traziti gotova resanja, neke stvari ti google nece reci nikad, ako nemas onovu :)

Bolje da se malo bacis na ozbiljan rad , nego da spamujes, reklamiras svoj forum svuda, kao i da postavljas raznja pitanja ovde.

Groovy™

#2
@Zurka

ne pravi se mnogo pametan pls...ima vremena naucice...niko se nije rodio naucen...
obzirom na to da si mu dao link teme u kojoj bas nista nije obljasnjeno...pa cak ni markoweb nije razumeo o cemu se radi...
ako znas napravi TUT ili nesto drugo...a ne se** samo...
QuoteBolje da se malo bacis na ozbiljan rad , nego da spamujes, reklamiras svoj forum svuda, kao i da postavljas raznja pitanja ovde.
ovo je forum za postavljanje pitanja (ukoliko nesto ne znas)...mora da si pomesao ovaj forum sa tvojim ;)

@scrollrock

sacekaj da ti odgovori neko ko zna...

Dzonny


Advertisement: