News:

Want to get involved in developing SMF, then why not lend a hand on our github!

Main Menu

Problem - zavrseno

Started by Barjak pn, February 07, 2011, 06:17:20 AM

Previous topic - Next topic

Barjak pn

molimvas da mi pomognete prilikom preuzimanja modova preuzmemi paket a kad treba da ga primenim na svim modovima mi ovo izadje



molim vas kako ovo da otklonim

hvala

Skipper.

Promeni chmod na fajlovima koje mod menja.
Jel free host u pitanju?
It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

Barjak pn

jeste free host

ako treba nesto da menjam ja bih zamolio za malo objasnjenje

hvala

Skipper.

Konektuješ se na cpanel tvog hosta (ako ga imaš) i pronađeš sve fajlove koje mod menja i sa desne strane piše koji je chmod na njima. Ti stavi neki koji omogućava pisanje (755, 775, 777) Kad završiš instalaciju vrati chmod koji je bio. E sad pošto si ti na free hostu nije sigurno da ćeš i tad uspeti da instaliraš mod pošto poneki free hostovi to ne dozvoljavaju.
It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

Advertisement: