News:

Want to get involved in developing SMF, then why not lend a hand on our github!

Main Menu

SMF 1.1.13, SMF 2.0 RC4 Güvenlik Yaması, ve SMF 2.0 Release Candidate 5

Started by Antes, February 11, 2011, 04:23:42 PM

Previous topic - Next topic

Hoochie Coochie Man

Haha bak yağız nasıl biliyo :) old school takılıyoz abi biz, eski toprak :P Abi tırsıyorum geçmeye, modifikasyonlar var şimdi, bi de bendeki temayı tekrar sıfırdan editlemek istemiyorum, artık bunlarla uğraşacak zamanım kalmadı, hevesimde. Böyle adımlara devam ediyoruz, eski kafayız biz, telefon kullanımı gibi mesaj atıyomu alo diyomu, tamam sorun yok, forumda da konu açıyon mu, mesaj yanıtlıyomusun, tamam sorun yok :D telefon fotoğraf çekmesede olur, forum 2.0 a geçmesede olur :)
İnadına SMF 1.1.X

Alpay

2x de çok iyi özellikler var ama :) Benim en çok hoşuma giden ise gruplar katılıp/katılmama olayı ve izin profilleri oluşturulması vee vee e mail olayı (Dk başına yollama vs )

VσℓєηŦiηus

şuan sıtemde rc4 kullanıyorum.en son rc2 den rc4 e guncelledıgım gun bır karar almıstım Fınal cıkana kadar Güncelleme yapmayacagım dıye bu kararımı devam ettırıyorum Israrla Fınalı Beklıyorum:)

Smf Gercekten Güzel Calısıyor emegı gecen herkeze sevgı ve saygılarrrr..

grafitus

Karar sizin. Fakat siteniz bir gün hacklenirse suçu SMF'ye atmayın. :)

Yağız...

Bunu engellemek için RC5'e yükseltmek istemeyenlere bir güvenlik yaması çıkardılar.

SaFiR BiLGi

2.0 RC4 den 2.0 RC5 upgrade yaptım.

Fakat bir çok dil dosyasının hala 2.0 RC4 de kaldığını farkettim (turkish-utf8 ve turkish dosyalarda).

Benden kaynaklanan bir sorun mu oluştu yoksa bu dosyaların RC5i çıkmadımı?
DiZi FiLM Bölüm Özetleri, Fragmanları ve Bölüm Videolarını Online iZLEME SAYFALARI: dizifilm.biz
internet hizmetleri: safirbilgisayar.com
Kurye hizmetleri: kuryesi.com

Antes

Quote from: SaFiR BiLGi on February 14, 2011, 11:06:53 AM

2.0 RC4 den 2.0 RC5 upgrade yaptım.

Fakat bir çok dil dosyasının hala 2.0 RC4 de kaldığını farkettim (turkish-utf8 ve turkish dosyalarda).

Benden kaynaklanan bir sorun mu oluştu yoksa bu dosyaların RC5i çıkmadımı?

Güncelleme paketleri sadece İngilizce dil dosyalarını içerir ve günceller

http://download.simplemachines.org/?smflanguages;lang=turkish buradan sürümünüze uygun paketi indirip yüklemeniz gerekiyor

Tabi akabinde, eklentilerinizin dil düzenlemelerini tekrar yapmanız gerekmektedir.

kaosss1981

web tasarım SMF %99 Uyumlu Sınırsız Hosting Yıllık 30Tl + org alan adı

Antes

Quote from: kaosss1981 on February 15, 2011, 08:58:56 AM
artık paraylamı kulancaz smf yı arkadaslar

Lütfen böyle şeylere inanmayın SMF 'nin lisans türü NPO'ya (Non-Profit Organization -- Kar amacı gütmeyen organizasyon) olacaktır... SMF ücretsiz kalacaktır! Eğer sizlerden LİSANS ücreti talep edenler olursa bu insanlar sadece dolandırıcıdır.

Emre A.

SMF 'den tiksindirmek için ellerinden geleni yapıyorlar yaa şu işe bak :)

forumwat.com

Merhabalar arkadaşlar sitemin sürümü 1.1.11 di güncellemden sonra yükselteyim dedim admin menüsünden 1.1.12 ye güncelledim hemen ardından 1.1.13 güncellemeye çalıştım fakat querystring.php dosyasında test başarısız dedi ve hata verdi bende güncellemedim güncellemek istiyorum ve yardımınızı bekliyorum ne yapmalıyım?

forumwat.com

Quote from: forumwat.com on March 01, 2011, 05:49:49 PM
Merhabalar arkadaşlar sitemin sürümü 1.1.11 di güncellemden sonra yükselteyim dedim admin menüsünden 1.1.12 ye güncelledim hemen ardından 1.1.13 güncellemeye çalıştım fakat querystring.php dosyasında test başarısız dedi ve hata verdi bende güncellemedim güncellemek istiyorum ve yardımınızı bekliyorum ne yapmalıyım?

orcunakyol

grafitus

Ekip ve lisansla ilgili sorunlar yaşanıyor. Bunlar çözüldüğünde 2.0 Final çıkacak. Kesin bir tarih yok yani.

orcunakyol

Advertisement: