SMF 1.1.13, SMF 2.0 RC4 Güvenlik Yaması, ve SMF 2.0 Release Candidate 5

Started by Antes, February 11, 2011, 04:23:42 PM

Previous topic - Next topic

romeo37

kararlı sürüm ne zamn çıkacak acaba bir gelişme varmı şu prodüsür olayında

Antes

hayır yok. Ama az bi süre kaldı bu yönde açıklamalar var.

selibey

selam arkadaslar bende SMF 1.1.13, SMF 2.0 RC5 upgrade. yaptim tüm dosyalari ftp ile attim ve sonra upgrade.php olarak calistirdim bu yazilar geldim simdi ise ne yapacagimi bilmiyorum simdiden yardimlarinizi bekliyoru tesekkürler

Warning: require_once(/home4/selibeyc/public_html/bilo/Settings.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home4/selibeyc/public_html/bilo/upgrade.php on line 99

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home4/selibeyc/public_html/bilo/Settings.php' (include_path='.:/usr/lib64/php:/usr/lib/php') in /home4/selibeyc/public_html/bilo/upgrade.php on line 99

Alpay

Settings.php ye 777 CHMOD dosya izini verdiğinize emin misiniz ?

selibey

Quote from: selibey on May 22, 2011, 06:46:42 AM
selam arkadaslar bende SMF 1.1.13, SMF 2.0 RC5 upgrade. yaptim tüm dosyalari ftp ile attim ve sonra upgrade.php olarak calistirdim bu yazilar geldim simdi ise ne yapacagimi bilmiyorum simdiden yardimlarinizi bekliyoru tesekkürler

sorunu hallettim tesekkürler

simdide sayfami yeniledim bu cikiyor

Fatal error: Call to undefined function db_query() in /home4/selibeyc/public_html/bilo/Sources/Load.php on line 149
arkadaslar bu ne demek
Load.php on line 149 sirada bir seymi degistirecem

selibey

simdi ftp den izin verdim ama sonuc yine ayni hic bir degisiklik yok
sayfayi yeniledikce bu cikiyor

Fatal error: Call to undefined function db_query() in /home4/selibeyc/public_html/bilo/Sources/Load.php on line 149
hocam simdi ne yapmam lazim bir zahmet

Advertisement: